Банк не повідомив про блокування картки й облікового запису

GloryaVeris 8 мая 2024, 22:04
Маю картку в цьому банку яку використовую лише для одного — оплати страховки. Цього місяця не змогла авторизуватися у додатку. Зв’язалася з оператором банку аби зрозуміти в чому проблема і мені повідомили, що виявляється ще з початку квітня (тобто вже близько місяця) мої картка й обліковий запис є заблокованими.
Конкретної причини мені не назвали. «За ініціативою служби безпеки». Чому? Для чого? Коли саме? Ніяких конкретних деталей мені не повідомили.
Найбільше турбує що банк навіть не повідомив мене про блокування картки й облікового запису ані телефоном, ані через смс, ані по електронній пошті. Ще й розблокувати свою картку й обліковий запис в телефонному режимі неможливо. Треба йти до відділення й розбиратися особисто.
Райффайзен Банк
9 мая 2024, 9:00

Перш за все ми вдячні за очікування відповіді і нам прикро, що склалась така ситуація та це вплинуло на Вашу думку про Банк в цілому. Зазначимо, що Банк не блокує рахунки безпідставно.

Райф — великий системний європейський Банк, що чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших Клієнтів. Процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством. В свою чергу сподіваємося на підтримку та розуміння, щодо важливості здійснення час від часу перевірок джерел надходження коштів на рахунок та надання документів.

Ми б не хотіли залишатися осторонь та маємо бажання допомогти, а тому просимо надати нам в приватні повідомлення Ваші дані (контактний номер телефону або ідентифікаційний код).
Будемо вдячні за зворотній зв’язок.

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 9 мая 2024, 9:12
Ваше звернення успішно передано в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який бере питання під свій контроль та буде надалі комунікувати з Вами для оперативного вирішення питання.

З повагою та турботою,

RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
9 мая 2024, 9:12
Полезный комментарий

З повагою та турботою,
@RaifHelp

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Банк не повідомив про блокування картки й облікового запису