Невиплата інвестиційного доходу

Святослав Св 18 апреля 2024, 12:10
Доброго дня! Якимось чином, 10 років тому, менеджер банку умовила взяти участь у программі страхування життя «Райффайзен Кідз», інвестеційний дохід з виплатую в кінці строку. На тому тижні зателефонували з «гарячої» лінії, попередили що договір закінчується, та чи хочу продлити (що вже смішно, виходячі з того, що за цей час курс піднявся майже вчетверо). Я відмовився звичайно. Спитав у менеджера як отримати гроші. Була дана чітка відповідь — любе відділення банку, починаючи з 18/04/2024 маючи при собі договір, паспорт, код ІНН. Я відсидів чергу і без здивування (зважаючи на те, що це райффайзен, а я осблуговувася там майже 20 років, як юрособа), отримав відповідь, що не знають, що це за виплати, довго розбиралися що це за продукт. Пообіцяли дати запит в центральний офіс і перетелефонувати. Тобто, знімати кошти 17 числа кожного місяця знають, а що виплачувати — ні. Чергове дніще від Аваль.
Райффайзен Банк
18 апреля 2024, 12:17

Будемо за Вами відвертими, ми дуже засмучені, що Ви отримали саме таке враження, щодо співпраці з Райфом. Ми працюємо над тим, щоб кожен наш Клієнт залишався задоволеним та мав гарний настрій після вирішення питання. В нашому Банку працюють компетентні та досвідчені співробітники, які завжди готові допомогти.

З радістю допоможемо Вам вирішити питання, тому просимо написати нам в приватні повідомлення Ваш фінансовий номер телефону, або ідентифікаційний код. Будемо вдячні за зворотній зв’язок!

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 23 апреля 2024, 17:00
Вітаємо!
Дякуємо за можливість проаналізувати звернення.
На поточний момент маємо інформацію, що з Вами успішно зв’язався наш спеціаліст та питання було вирішено. Якщо в майбутньому знадобиться допомога звертайтесь, завжди раді допомогти.

З повагою та турботою,

18 апреля 2024, 14:35
Интересно и сколько времени банк теперь будет разбираться и что от суммы накоплений он выплатит? Были случаи когда сумма выплаты оказывалась меньше, чем было заплачено
24 апреля 2024, 9:41
Как вы совершенно правильно заметили, выплачивать они не спешат…зато радостно написали, что вопрос решен, так как связался работник банка)
khvorost
khvorost
18 апреля 2024, 20:06
Raiffeisen Bank расширяет своё присутствие в России, несмотря на заявления об уходе

Австрийский Raiffeisen Bank International (RBI) разместил многочисленные объявления о найме сотрудников в России. Согласно этому, с декабря было подано более 2400 объявлений, из них 1500 на должности в сфере управления продажами и обслуживания клиентов.

В одном из объявлений о вакансиях говорится, что основными целями являются «многократное расширение активной клиентской базы и стабильный двузначный рост выручки». RBI ищет «консультанта по работе с клиентами, который будет привлекать клиентов», говорится в другом объявлении. Банк «активно расширяет базу корпоративных клиентов».

Подобные формулировки создают впечатление, что RBI хочет расширить свой российский бизнес, а не уйти из страны, как было объявлено.

RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
23 апреля 2024, 17:00
Полезный комментарий
Вітаємо!
Дякуємо за можливість проаналізувати звернення.

З повагою та турботою,
24 апреля 2024, 9:33
Вітаю! Ні, питання не вірішино, майже тиждень пройшов, а оплати немає. Спеціаліст дійсно зв’язався, але лишь допоміг зрушити з місця, але це не є вирішенням питання. Як найближчим часом кошти не надійдуть, буду писати далі.
24 апреля 2024, 12:05
Можно написать в НБУ и полицию. Ситуация очень странная — явно удерживают средства