Просто знущання! Найгірший банк в світі!!!

Діана Скараняк 8 марта 2024, 23:26
Заблокували за 100тисяч грн за 4 місяці. Будь які довідки та виписки не підходять! Відділ який цим займається тільки через переписку в пошті. Пояснити нічого не можуть. На листи відповідають довго якщо відповідають бо деколи приходе автоматична відповідь. Всі мали тебе в носі! Банк на який мали зарахувати залишок чомусь повертав платіжку, Райф місяць мовчав поки сама не написала тоді сказали ой, а надайте інші реквізити… тобі ніхто не пише, чекай і сам вияснюй що не так і чого досі нема відповіді!!!
Неможу закрити і вивести гроші вже 4 місяці!!! Добре що сума мала була на залишку
Але якби там було 10тис або 100 то ви самі маєте їх виривати зубами!!!
Райффайзен Банк
9 марта 2024, 8:59

Перш за все вдячні за очікування відповіді.
Цінуємо Вашу співпрацю з Райфом та нам надзвичайно сумно, що склалась така думка про нас.
Хочемо пояснити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. Райф — великий системний європейський банк, який чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ і неухильно їх дотримується, як і всі банки в Україні, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших клієнтів. В свою чергу сподіваємося на підтримку та розуміння, щодо важливості здійснення час від часу перевірок джерел надходження коштів на рахунок та надання документів.

Маємо на меті проаналізувати ситуацію та детальніше з цим розібратися. Просимо, будь ласка, написати нам в особисті повідомлення із вказанням Ваших даних (контактний номер телефону або ідентифікаційний код).
Щиро очікуємо на зворотній зв’язок

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 22 марта 2024, 12:52
Вітаємо!
Маємо інформацію, що питання успішно вирішено. Протягом всього часу з Вами комунікував наш менеджер. Дякуємо за можливість проаналізувати звернення.
З повагою та турботою,

RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
22 марта 2024, 12:52
Полезный комментарий
Вітаємо!
З повагою та турботою,
@RaifHelp

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Просто знущання! Найгірший банк в світі!!!