Набридає спамом про депозити та акції

Artishok2020 26 января 2024, 18:42
Я клієнт Райффайзен банку. Отримую заробітну плату. Я звичайний робітник який працює майже за мінімальну зарплату. 7500 грн. Банк зі своєї сторони бачить мої надходження та витрати. І має совість постійно набридати та спамити своїми пропозиціями депозиту. Що це таке? Який депозит при мінімалці? Також учать у так званих акціях. Зроби 5 платежів по 1000 грн і виграй пилосос чи путівку в Карпати. Вибачте, кому Ви це відправляєте? Людині яка працює за мінімалку і Вам здійснить 5 платежів майже на всю ЗП? Людина яка має гарний дохід тільки має можливість участі у Ваших акціях. І вона тей пилосос спроможна сама купити. А ви їм ще даруєте. Я вважаю що запрошення на розміщення депозиту чи участь в акціях банк має направляти тільки заможним людям, а не біднякам.
Райффайзен Банк
26 января 2024, 18:50
Вітаємо!

Дуже шкода, що у Вас склалось таке враження про наш банк.

Про актуальні пропозиції та акції ми інформуємо всіх клієнтів банку. Брати участь в цих акціях, відкривати депозит чи ні — це Ваше рішення. Дані пропозиції добровільні і банк не змушує брати участь в них.

Ми б хотіли допомогти із вирішенням даного питання, тому просимо написати в приватні повідомлення Ваші дані (контактний номер телефону або ідентифікаційний код). Очікуємо на зворотній зв'язок.

З повагою та турботою,
@RaifHelp