Не очень банк

FjSan 30 декабря 2023, 2:28
Два года использовал банк, заблокировали счёт, прислали письмо «Використовуючи надане законодавством право, Банк даним листом повідомляє Вам
про відмову від підтримання ділових відносин від „21“ грудня 2023 р. у зв’язку з встановленням неприйнятно високого рівня ризику.»
Ну закрыли и хорошо, ваше право, только деньги до сих пор не вывели. Попросили в пятницу прошлую предоставить реквизиты для вывода остатка, я всё предоставил. Точнее, никто ничего не просил, я естественно сам писал всё. Перевод до сих пор жду. Получается перед Новым годом решили их себе задержать, так как уже пошли выходные и праздники, это не очень красиво. Вы хотя бы нормально расстаньтесь с клиентами, которых решили через несколько лет работы лишиться.
Райффайзен Банк
30 декабря 2023, 8:55

Відверто зізнаємось, нам прикро, що виникла така ситуація і це могло вплинути на Ваші плани.

Та хочемо зауважити, що Райф — великий системний європейський Банк, що чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших Клієнтів. Процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством. В свою чергу сподіваємося на підтримку та розуміння, щодо важливості здійснення час від часу перевірок джерел надходження коштів на рахунок та надання документів.

Ми розуміємо, що дане блокування було неочікуваним та могло вплинути на Ваші плани. Але зауважимо, що блокування не здійснюється безпідставно і Банк не має на меті утримувати кошти Клієнтів, а навпаки — зацікавлений у вирішенні питання у максимально короткий термін.

Ми готові допомогти у вирішенні питання. Просимо, будь ласка, написати нам в приватні повідомлення Ваш фінансовий номер телефону або ідентифікаційний код. Будемо вдячні за зворотній зв’язок.

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 10 января 2024, 12:13

Вдячні Вам за очікування та можливість проаналізувати ситуацію. Отримали інформацію від менеджера з клієнтського сервісу, що питання було вирішено. Якщо будуть виникати питання в майбутньому — звертайтесь, завжди раді допомогти.

З повагою та турботою,

natashaGra
natashaGra
1 января 2024, 12:22
Стандартный бездоказательный текст, требуйте в письменном предоставить письмо с отказом. Если там про санкции и торговлю оружием можно подать на них в суд за клевету
shevchouk
shevchouk
4 января 2024, 19:46
Вам не прикро)
Ви просто розриваєте співпрацю з усіма підряд, ба більше, навіть не повідомляєте, поки клієнт не побачить, що операції не проходять.
rpm
rpm
7 января 2024, 13:54
17.12.23 «НАЗК тимчасово призупинило статус спонсора війни австрійському Raiffeisen Bank. У відомстві зазначають, таке рішення діятиме на період проведення двосторонніх консультації із представниками Єврокомісії».
20.12.23 «Австрійська банківська група Raiffeisen Bank International (RBI) через свою російську „дочку“ планує викупити за €1,5 млрд заморожені акції російського мільярдера Олега Дерипаски в австрійській будівельній компанії Strabag, йдеться у пресрелізі RBI. … Наразі ситуація виглядає так, що сторони знайшли спосіб провести угоду в обхід санкцій.»
І після цього ці спонсори кассапської агресії щось розповідають про «встановлення неприйнятно високого рівня ризику»? По-нормальному, українці самі повинні відмовлятися від послуг подібних спонсорів війни, якщо держава вчергове демонструє безсилість.
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex