Блокування рахунків переселенців

Банк не дружній до переселенців.
Маю статус ВПО з 2014 року.
Інцидент 1.
Звернувся в банк в за кредитом, в 2016 році, попередньо поспілкуватися з керівником відділення, яка запевнила що кредит буде надано, залишилось тільки документи принести. На наступний день отримав відмову від тієї ж керівниці з поясненням «ми не кредитуємо впо, така політика банка».
Інцидент 2.
Отримав іпотеку в жовтні 2023 році в приватбанку, для внесення першого внеску, продав цінні папери українського емітенту, гроші перевів на картковий рахунок райфайзен, і тут отримав блок від фінмоніторингу. Довгі переписки відправка всіх документів підтверджуючих легальне походження коштів не допомогли. У підсумку повідомили про небажання співпрацювати зі мною.
Згадав інцидент в 2016 році зрозумів, що банк продовжує політику дискримінації переселенців. Тож робимо висновки!
Райффайзен Банк
14 декабря 2023, 18:32
Вітаємо.

Нам щиро шкода, що у Вас склалась така думка про роботу Райфу.
Запевняємо, у нашому банку працюють компетентні фахівці. При виникненні будь-якої проблеми ми готові її вирішити на користь клієнта.

Та хочемо зауважити, що Райф — великий системний європейський Банк, що чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших Клієнтів. Процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством. В свою чергу сподіваємося на підтримку та розуміння, щодо важливості здійснення час від часу перевірок джерел надходження коштів на рахунок та надання документів.

Ми розуміємо, що дане блокування було неочікуваним та могло вплинути на Ваші плани. Але зауважимо, що Банк не має на меті утримувати кошти Клієнтів, а навпаки, зацікавлений у вирішенні питання у максимально короткий термін.

Ми готові допомогти у вирішенні питання. Просимо, будь ласка, написати нам в приватні повідомлення Ваш фінансовий номер телефону або ідентифікаційний код. Будемо вдячні за зворотній зв’язок.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

khvorost
khvorost
14 декабря 2023, 23:35
RBI активно співпрацювала з режимом Гітлера , активно співпрацює з режимом Путіна , робіть висновкі …