Неможливо відкрити рахунок для депозиту

Katheryna1990 8 декабря 2023, 9:32
30.11.23р. звернулася на відділення для оформлення депозиту, але по сьогоднішній день, рахунок так і не відкрили. Звернувшись на гарячу лінію почула відповідь, що обробляти моє звернення вони можуть стільки, скільки будуть вважати за потрібне. Але прочитавши коментарі про банк я в шоці і розумію, що перевірка триватиме ще не один день.
Але питання, що можна так довго перевіряти, кредитів ніколи не було, зате були депозити в інших банках, але так ніколи ніяких проблем з перевіркою не виникало.
Райффайзен Банк
8 декабря 2023, 9:39

Нам дуже прикро, що склалась така ситуація та Ви отримали негативні емоції. Розуміємо, що кожен Клієнт бажає відкрити депозитний вклад на найвигідніших умовах. Ми піклуємось про надійність Ваших коштів та щоденно працюємо над тим, щоб всі Клієнти були задоволені. Хочемо зазначити, що у нашому Банку працюють компетентні та досвідчені працівники, які зацікавлені у вирішенні питання у максимально короткий термін.

Ми з радістю допоможемо Вам вирішити питання, тому просимо написати нам в приватні повідомлення Ваш фінансовий номер телефону, або ідентифікаційний код. Будемо вдячні за зворотній зв’язок!

З повагою та турботою,
RaiffaizenAlex 8 декабря 2023, 10:00
Дякуємо за можливість проаналізувати ситуація. Питання передано успішно в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який надалі буде з Вами комунікувати.

RaiffaizenAlex 12 января 2024, 11:55
Вітаємо!
Додатково, хочемо залишити коментар та маємо інформацію від менеджера з питань клієнтського сервісу, що питання закрите.
У разі додаткових питань, завжди готові допомогти та розглянути у індивідуальному порядку. Дякуємо.

8 декабря 2023, 10:00

natashaGra
natashaGra
8 декабря 2023, 11:16
Эти заранее написанные ответы не несут никакого смысла и очень сильно сомневаюсь, что будет проведена реальная работа по улучшению хоть чего-то в этом банке. Если вам не удалось открыть депозит , считайте вам повезло
12 января 2024, 11:55
Вітаємо!