блокування картки

банк заблокував картку, для розблокування запросив довідки та роз«яснення платежів за 4 місяці- довідки надав, роз»яснення надав, йолопи з фінансового моніторингу цього недобанку не можуть розібратися в 10 операціях вже більше тижня. блокують картки і звинувачують людей у спонсорстві тероризму, хоча на росії через цей банк збирають донати на зброю проти українців. звертаюся до українців- не майте ніяких справ з ціми ідіотами. цей банк іде на дно, а паралельно ще знущається над клієнтами. треба заборонити цей райффазенднобанк в Україні.
Райффайзен Банк
19 октября 2023, 15:23

Нам щиро шкода, що у Вас склалось таке враження. Хочемо повідомити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. У випадку, якщо на рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі, то зі сторони Банку може надійти запит, щодо необхідності надання підтверджуючих документів. Якщо документи не надано вчасно або не в повному обсязі — рахунок блокується. Райф, як і будь-який український Банк має неухильно дотримуватися норм чинного законодавства і підпорядковуватися постановам Національного Банку України.
Додатково хочемо зазначити, що Райффайзен Банк Україна не має жодних зв’язків із російським банком. Що стосується клієнтів з росії – то ми припинили будь-які стосунки і з клієнтами, і з грошима російського чи білоруського походження. І ми, і Група дотримуємося всіх міжнародних санкцій.

Ми цінуємо кожного клієнта Банку без винятку та завжди готові допомогти у вирішенні будь-якого питання. Просимо, написати нам у приватні повідомлення, для більш детальнішого аналізу з вказанням даних (ідентифікаційного коду або номеру телефону).

З повагою та турботою,
@RaifHelp

UKRLELEKA
UKRLELEKA
19 октября 2023, 17:08
Це все стандартні відписки з вашої сторони, у вас працює некомпетентний персонал, який не вміє вирішувати ніяких проблем, а навпаки сам їх створює на рівному місці. тому моє відношення до вашого банку залишається без змін. з таким відношенням до людей вам не місце на українському ринку фінансових послуг.
19 октября 2023, 20:47
Підтримую Вас
evgenij40
evgenij40
20 октября 2023, 5:26
👍
21 октября 2023, 0:29
Ахахахах, арбитражники собираються в кучу, когда налоги начнем платить гении?
22 октября 2023, 21:29
А ви вже сплатили ?
23 октября 2023, 0:43
А ты видишь что я этим занимаюсь гений)
23 октября 2023, 12:52
Бачу ваш рівень набагато вищий від генія
23 октября 2023, 13:07
Ну я по крайней мере даже когда играюсь арбитражем и прочей ересю делаю все грамотно и не использую украинские банки для вывода).