Заблокували карту

nastia22 10 октября 2023, 16:59
Доброго дня!
Теж ситуація дуже не приємна, заблокували карту для заробітної плати, вже півтора місяця нічого не можу рішити! пишуть підтвердить прибуток на картці вже все що є кидаю, а вони одне і теж пишуть, нічого не пояснюють тільки один і теж текст кидають! і відповідають дуже довго! а мені треба поновити з ними співпрацю так як отримую в них ЗП, зараз не рахунку не грошей, зовсім не думають як людям жити під час війни!
Райффайзен Банк
10 октября 2023, 17:03
Добрий день.

Нам шкода, що Ви опинились в такій ситуації. Хочемо зауважити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. Якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі — Вам може надійти запит, щодо надання підтверджуючих документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно, або надано не в повному обсязі — рахунок блокується. Для перевірки та аналізу наданих документів потрібен час.

Зі свого боку, ми дуже хочемо розібратися у Вашому питанні. Для більш детального аналізу ситуації просимо надати у особисті повідомлення Ваші дані (ідентифікаційний код або номер телефону, що прив'язано до рахунку).

З повагою та турботою,
@RaifHelp

10 октября 2023, 17:25
«а мені треба поновити з ними співпрацю так як отримую в них ЗП»

Что за бред ? Вы в любой момент можете поменять себе банк в котором будете получать зарплату
10 октября 2023, 18:52
Згоден , на до лиця спонсувати спонсора війни …
11 октября 2023, 7:14
Я не можу це зробити, так як компанія велика і в них проєкт в цьому банку! як що можливо би я б давно це зробила
11 октября 2023, 11:47
Даже если у вас зарплатный проект может быть в этом банке, вы все равно можете поменять банк для получения зарплаты
10 октября 2023, 18:51
Для ціей групи (Райф) , яка до речі є пов’язаною особою з спонсором війни (згідно законодавства України) , важлива лише підтримка агрессора , підтримка громадян України , та виконання законів України , не є пріорітетом ціеї групи , також ця група відома використовуваня труда полонених громадян України під час другої світової війни …
11 октября 2023, 7:22
Я бачу багато людей, що банк ось так відноситься до простих людей, чому не робити виключення якісь зараз війна в країні людям треба жити якось!
11 октября 2023, 10:27
Кому війна , а Райфу гроші …
11 октября 2023, 11:54
Дело в том, что банки не благотворительная организация . Им просто нельзя «делать исключения, входить в положение». Это уже не банк будет, а черти что
Vovasss
Vovasss
27 октября 2023, 23:15
Раджу бігти з цього банку, у нас військовий до них потрапив на моніторинг -за те що отримав страхову виплату за інвалідність, і переводив кошти на карту батьку та повернув борг за лікування, але до цього кожного місяця батькам відправляв ± 70 тисяч і ніяких перевірок) тепер з окопів має надати підтвердження,бігаємо по частині-збираємо довідки як ідіоти ,які нам не дають