Без попередження та пояснення заблокували картку

BBobberr 4 октября 2023, 22:21
Преамбула: колись рафайзен банк агресивно проводив маркетинг компанію по залученню клієнтів та пропнував відкрити їхню рафайзен картку…

Основне що хочу сказати споживачам банку та потенційним споживачам:
Маю доходи повністю в білу та картку рафайзен. Дії з карткою були тільки такі: оплата за допомогою картки, зняття готівки, трошки донатів.
Зараз вона Незаконно заблокована.
Виявилось випадково, коли потрібно було зробити інтернет платіж. Звісно цього зробити не зміг.
Подзвонив на 0800500500, ваша картка заблокована. В підтримці звісно нічим не допомогли, можете туди не дзовини — вони як папуги там,
та ківають на скажений фінмон банку рафайзен.
Запропонували вислати на смс пошту. Мол, пишить туди пісьма. Замість того шоб попередити заздалегіть що вони хочуть заблокувати, через смс наприклад, вони тупо без попередження блокують вам картку. ОБЕРЕЖНО з цим банком, в нього бешений фінмон.
В процесі листування додав їм документи що пітвержують фінансовий стан (зарплатні дані). Вже блокують більше 2 неділь. Користуєтесть ви коростуєтесь послугами банку, потім бац-гроші заморожені. Уявляю якщо так часто про це пишуть та які великі суми можуть блокуватись у людей.
Як працює їхній фінмон — наскільки розумію спрацьовує якись трігер, потім співробітник рафайзена розглядає вручну кожний такий кейс і блокують.
В моєму випадку не було попередження про блокування та не названа причина.
Постскриптум: Вважую що банк порушує мої права як споживача, Конституцію України, багато законних та підзаконних актів.
Райффайзен Банк
5 октября 2023, 9:01

Дякуємо за очікування на відповідь.
Хочемо зауважити, що Банк жодним чином не нав’язує свої продукти, послуги і т.ін. А тому, остаточне рішення, щодо відкриття рахунку у Райфі приймає лише сам Клієнт, а ми зі свого боку гарантуємо найякісніший сервіс та круті послуги.
Також, хочемо зазначити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. У випадку, якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі — Вам може надійти запит, щодо надання підтверджуючих документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно — рахунок блокується.
Зі свого боку, ми дуже хочемо розібратися у Вашому питанні. Для більш детального аналізу ситуації просимо, будь ласка, надати у особисті повідомлення Ваші дані (ідентифікаційний номер або контактний номер телефону).

З повагою та турботою,
@RaifHelp

4 октября 2023, 22:32
Якась причина має бути… Можливо , якісь перекази — з Вашої картки чи на неї.
4 октября 2023, 22:50
На неї причина точно не може бути — на мою картку заходили гроші від мене з іншого банку. все
5 октября 2023, 10:19
Ви пишете про донати. Може Ви регулярно приймали на картку пожертви від інших людей ? Якщо так, то банк може запідозрити Вас у незаконній підприємницькій діяльності.Навпаки, якщо Ви переказували регулярно кошти комусь — можливо якийсь переказ відбувся на картку чи рахунок, який раніше «засвітився» у якихось махінаціях.
Звичайно, це лише мої припущення, але з інформації, яка є відгуку, важко сказати щось однозначно. Я колись мав у Райфі рахунок ФОП — нічого поганого зі мною там не сталось, хоча звичайно, як кажуть, «раз на раз не доводиться». Коли вирішиться питання — буду вдячний, якщо відпишетесь про результат і головне — про причину блокування. Бажаю якнайскорішого успішного вирішення проблеми.
5 октября 2023, 12:52
Навпаки — я іноді донатив, на цю картку заходили гроші тільки від мене з іншого банку
так шо мімо
5 октября 2023, 13:05
Але дякую за побажання, також чекаю не на стандартні відписки банку, а на якісь дії в конструктивному руслі. Пошта через котру ведеться коммунікація raif.help@raiffeisen.ua також схоже на прокладку як і телефон підтримки. Іншими словами вони вас незаконно блокують, а потім пропонують cпілкуватись через їхню прокладку, а не на пряму з їхнім тупим фінмоном.
Maruna99792
Maruna99792
6 октября 2023, 12:15
Скажіть, будь ласка, Ваше питання вирішилось?) Маю схожу ситуацію
6 октября 2023, 13:23
Поки ні

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Без попередження та пояснення заблокували картку