evgenij40 30 сентября 2023, 7:36
Отделение по адресу: Полтава, ул. М. Грушевского, 4
Люди уходьте з цього банку бо оманливо добрими тількі здаються.Обіцяють допомогти але тількі в оману заведуть.У мене арешт коштів соцвиплат.В невоенний час 20% повинні переказувати до виконавчої служби, а пенсію 100% привласнили і у себе тримають.Пропонують надіслати єлектронкой до виконавця запит але нічого не роблять.На гарячій лінії кажуть що проблему всереді банку вирішити можливо.Але навіщо це аферистам?
Райффайзен Банк
30 сентября 2023, 8:59
Вітаємо. Перш за все, вдячні Вам за очікування відповіді.

Євгеній, з 06.05.2023 в силу вступили дії Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих особливостей організації примусового виконання судових рішень і рішень інших органів під час дії воєнного стану» — тобто, зараз на всі рахунки накладається арешт без можливості користування коштами.

Згідно Закону України зняття коштів з арештованого рахунка можливе в максимальній сумі — 13 400 грн. за 1 календарний місяць (розмір 2-х мінімальних зарплат), за умови, якщо Виконавець (Виконавча Служба) надійше до Банку постанову «Про визначення поточного рахунку клієнта», де буде вказано номер рахунка, з якого Ви зможе зняти кошти. Виконавець (Виконавча служба) опрацьовує такі запити протягом — 2 х робочих днів з моменту Вашого звернення та відправляє до Банку Укрпоштою.

Згідно отриманої від Вас при попередніх комунікаціях інформації, Ваш виконавець не надсилав до нашого Банку постанови «Про визначення поточного рахунку клієнта», відповідно — наразі Вам потрібно звернутись до виконавця для направлення з його боку до банку відповідного документу.

Після отримання банком документу, по рахунку будуть встановлені обмеження, що дозволятимуть знімати передбачені законодавством кошти, а саме — до 13 400 грн. за 1 календарний місяць.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

30 сентября 2023, 8:18
«У мене арешт коштів соцвиплат»

Дорогой автор. Так у вас же, скорей всего, какие то долги неоплаченные. Разве это банка вина?
Вы просто оплатите долги и никто не будет трогать ваши соцвыплаты.
30 сентября 2023, 8:25
Уважаемий Льолік.Я сам знаю как и когда виплатить свои долги.
30 сентября 2023, 9:07
«Уважаемий Льолік.Я сам знаю как и когда виплатить свои долги.»

Так зачем тогда плакать и жаловаться на банк ? Тем более , как оказалось, у вас неоплаченные долги и исполнитель никаких документов в банк на получение вами до 13400 грн в месяц не присылал .

В ЧЕМ БАНКА ТО ВИНА ???

В том , что вы вовремя долги не оплатили? Или банк виноват в том , что вы даже к исполнителю не обратились, что бы он официальное письмо в банк отправил ?
30 сентября 2023, 9:29
Уважаемий займитесь своими делами.Таких как вас долги унижтожат, а я мотивируюсь ими.
30 сентября 2023, 9:37
«Уважаемий займитесь своими делами.»

Вы заблудились . Тут ПУБЛИЧНЫЙ раздел , где каждый может прокомментировать отзыв.

А вы сами подумайте как вас там «мотивирует» если вы элементарные вещи не понимаете. Вы даже не знаете , что это не банк, а исполнитель накладывает арест на ваши счета если на вас исполнительное производство открыто)))

Но вы решили непонятно в чем обвинить банк. Очевидно , «промотивироваться» хотели)))
30 сентября 2023, 9:42
Мне думка диванного єксперта не интересна.Льолік ви и по привату провоцировали скандал.Только с идиотами лучше не спорить,потому что опуститься до вашего уровня не желаю,где ви опитом своим задавите.
30 сентября 2023, 12:12

evgenij40, вот вы сами посмотрите на свое поведение . Вы пишите гневный отзыв о Райф банке, якобы он, негодяй , лишил вас соц выплат.

Потом выясняется , что вы задолжали денег и на вас есть «виконавче провадження «и исполнитель , как полагается по закону, арестовал все ваши счета .

Для того, что бы получать со своих счетов хотя бы 13400 гривен в месяц вы заявлений с исполнителем банку не писали.

ТО ЕСТЬ, ОКАЗЫВАЕТСЯ, ВИНЫ БАНКА НЕТ ОТ СЛОВА «СОВСЕМ» и вы обвиняли банк просто по своей глупости .

И вместо, тог, что бы признать, что неправы или, хотя бы тихо «слиться» вы САМИ ЖЕ рассказываете, что «мотивируетесь» своей же глупостью)))

Браво , evgenij40!!!
30 сентября 2023, 13:21
Все-таки умник Льолік послушайте меня-не лезте где не просят.Виконавче провадження я зупинив,якшо ви не перший раз читаете мои гневние и попереджав банк про це ще коли закон в травні вийшов,я з за кордону приїхав з дурнями розбиратися.Апеляція на борг розглянута буде 08.11.23 якшо не перенесуть.Навіщо вам вступати в дискусію на стороні дебілів я не розумію.Може поясните ви?Вони за своїх топлять і я буду,якшо виграю,повертати ще кошти.І писати якшо шо не по моему буду ще.Але те що кажуть мені робити дурні не збираюсь.Чекаю на подальше адекватне спілкування.А вам совітую не суньте носа не в свої справи і не робіть завчасних виводів.Я ж вам не винен і пояснювати теж не збираюсь.А за оскорбления чекаю вибачень уважаемий.
30 сентября 2023, 13:45
«А вам совітую не суньте носа не в свої справи»

Еще раз вам объясняю- это ПУБЛИЧНЫЙ раздел созданный для ВСЕОБЩЕГО обсуждения. Хотите приватности — обращайтесь в «личку» к банку.

И вы так и не поняли что ли? Это НЕ банк принимает решение о «виконавчем проваджени» и НЕ банк его снимает.

Банк в данном случае всего лишь исполнитель. И ВСЕ ВАШИ АППЕЛЯЦИИ ДЛЯ БАНКА РОЛИ НЕ МОГУТ ИГРАТЬ.

Для него есть только решение судебного исполнителя и банк ОБЯЗАН ему подчиняться.

Вот когда выиграете свои суды и банк получит решение от исполнителя открыть ваши счета и банк этого не сделает- вот тогда вы с полным основанием можете говорить, что банк нарушает закон.

А пока банк все делает по букве закона
30 сентября 2023, 13:58
Послушай что я говорю.Если подана апеляція то виконавець повинен зупинити і направити до банку листа.Виконавеця хоче теж щоб я робив як вона каже так само як і ти але я знаю що я вас дур слухатись не збираюсь, а ви можете думати що завгодно.Ти якшо вже спорить почав то закон вивчай, дивись в неті.А те що ти глупим мене назвав то сам свою глупость виказав але я не беру до увагі вислови дурні.Ти ж це невперше робиш.Хайпуеш але для мене ти дурень.
khvorost
khvorost
30 сентября 2023, 20:55
Зупинення виконавчого провадження, не знімає арешти.
Але коли наприклад наклали арешти на майно та рахунки Райфа, та Райф зупиняв провадження, вони просто на мою думку «занесли» в НБУ, та все «порішали» …, бо інакше не вчиняли б дії з рухомим майном під арештом…
Цим зараз займаються відповідні органи…

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Маніпулюють законами України щоб привласнювати власні кошти пенсіонерів і спонсорувати країну агресор