Тиждень арешт не зупиняє і пенсію привласнили і тримають у себе

evgenij40 23 сентября 2023, 11:24
Отделение по адресу: Полтава, ул. М. Грушевского, 4
18.09.23 виконавець зупинив провадження і надіслав до банку листа але банк діє незаконно як не підкоряеться законам України і не розблоковує пенсію яку незаконно привласнив.У кого схожа ситуація до НБУ звертайтесь може цей банк з головним офісом в москві перестане терроризувати українців і почне діяти адекватно бо чинить неадекватно.Куди тільки не звертався всі кажуть чушь і бред сотрудніки банку, тільки один раз на гарячій лінії адекватна дівчина по моїй ситуації казала що внутрі банка повинні були розібратися але навіщо це злодіям які діють беззаконно, все до виконавця переводять.Ви не мали права привласнювати соцвиплати і надати повинні користуватися навіть арештованим рахунком до двох мінімальних зп.А не дуру із себе робити і казати поки виконавець не надішле листа бо вам все одно на свою репутацію і сотрудніки такіж мабуть розуміють у кого працюють, це їх вибір.Я б ліквідував ліцензію цього банку який терроризує порядних громадян знущаючись і перекручуючи закони як завгодно.Дурніших дій я не чув і не бачив не в одному банку, а кліент я багатьох банків.
Райффайзен Банк
23 сентября 2023, 13:39

Райффайзен Банк в Україні – український банк, окрема юридична особа. Ми дотримуємося всіх міжнародних санкцій та не маємо жодних зв’язків із російським банком.
Райффайзен Банк Україна з перших днів війни заявив про свою принципову патріотичну позицію і дотримується її невідступно.
Нам дуже прикро, що у Вас склалось негативне враження про роботу Банку та наших співробітників.
При цьому, хочемо зазначити, що ми маємо дотримуватись норм Законодавства та постанов Виконавчої служби, а тому зі свого боку не можемо вирішувати питання зняття арештів самовільно.
Також, за попередніми Вашими відгуками було проведено комунікацію з менеджером з питань клієнтського сервісу. У телефонному режимі було надали пояснення, щодо Вашої ситуації у повному обсязі та чіткі відповіді, щодо шляхів вирішення питання.
Запевняємо, що наші двері відкритті для Вас, і ми завжди будемо раді допомогти.

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 27 сентября 2023, 15:46
Добрий день! Вдячні за очікування та терпіння.
Отримали зворотній зв’язок від менеджера з обслуговування клієнтів. Наразі, по Вашому зверненню була проведена комунікація, надано актуальну інформацію та повідомлено шлях вирішення питання. Якщо виникатимуть питання в майбутньому, з радістю Вам допоможемо. Бережіть себе та мирного неба!

З повагою та турботою,

evgenij40
evgenij40
23 сентября 2023, 19:16
Хватит врать,ви злодії,привласнили пенсію і не хочете віддавать.Але я змушу вас позорища відповідати чесно за несправедливість яку чините.Я ще буду кошти повертать так що не раз будете доказувать свою «чесну репутацію».Ви безсовісні вори обкрадаючи українців спонсоруете врагов.
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
27 сентября 2023, 15:46
Полезный комментарий
Добрий день! Вдячні за очікування та терпіння.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Тиждень арешт не зупиняє і пенсію привласнили і тримають у себе