Не тримайте кошти в райфайзенбанку

evgenij40 8 сентября 2023, 14:09
Отделение по адресу: Полтава, ул. М. Грушевского, 4
Сьогодні на пенсійний рахунок надійшла пенсія але залишаеться на рахунку банку і недоступна мені, як пояснили в відділенні бо рахунок арештований.Розумних пояснень я не отримав, на такі питання, чи підкоряються вони законам України і чому пенсія залишаеться у них, а не перераховуеться виконавцям, це вдруге така ініціатива не гарна з їхього боку, місяця не минуло як 514 гр привласнив банк.Як на мене це шахрайські маніпуляції з боку банку думаючи скористатися тяжким станом.В відділенні запитували намеками чи не бував я «десь», це хамська поведінка керівниці і провокативна для захисту своеї бездіяльності в покритті шахраїв.Якшо така компетентна людина ще і керує, грош ціна їм.Гроші я намагатимуся повернути так як чекаю на апеляції і візьму ухвалу про призупинення виконавчого провадження але з банком справ більше не матиму і нікому не рекомендую бо слузхати казки вже не цікаво.
Райффайзен Банк
8 сентября 2023, 14:17
Вітаємо!
Розуміємо Ваші емоції та нам щиро прикро, що у Вас склалось таке враження про роботу Банку.
При цьому, хочемо зазначити, що ми маємо дотримуватись норм Законодавства та постанов Виконавчої служби, а тому зі свого боку не можемо вирішувати питання зняття арештів самовільно.
Зняття арешту з рахунку можливо у разі надходження в Банк постанови від Виконавчої служби, а саме про — зняття арешту, а не про примусове стягнення коштів з рахунку.
Також, за попереднім Вашим відгуком було проведено комунікацію менеджером з питань клієнтського сервісу. У телефонному режимі ми надали пояснення, щодо Вашого ситуації у повному обсязі.
Запевняємо, що наші двері відкритті для Вас, і ми завжди будемо раді допомогти.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

khvorost
khvorost
8 сентября 2023, 21:37
Не переймайтесь, ваші гроші мабуть відправлені на підтримку СВО (її баківська група визнає, як ЛНР та ДНР), а наша райф банка є пов«язоною юридичною особою (згідно законодавства України).
evgenij40
evgenij40
9 сентября 2023, 17:11
Як не іронічно але справи з шахраями нехай мають предателі а я ніколи більше не повернуся до них,якби не намагалися робити хорошу міну при паганій грі.