Цей банк навіть не зміг мені оформити нормально карту

380991611669 29 марта 2023, 18:43
Вирішила я зробити карту АТБ і приїхала в банк 28.03.23 спеціаліст (Наталія Бондар) мене прийняла але сказала що треба успіть все зробить за 6 хвилин, дуже спішила і я навіть не поняла що вона і каже, карту віддала і відпустила. Приїхала я додому і стала реєструвати карту але номер вказаний невірний і я не можу загрузити додоток, позвонила на гарячу лінію і мені сказали що треба їхати в банк і міняти там номер. Я просто в шоці бо їхати далеко щей в таку погоду, потратила два дні через провину спеціаліста, приїхала в відділення, а цей спеціаліст навіть не вибився. Думка про цей банк погіршилась. Місто Київ, Валерія Лобановського 9/1
Райффайзен Банк
29 марта 2023, 18:49
Доброго дня!

Дуже прикро, що у Вас склалось таке враження про обслуговування в нашому банку.
Ми передали Ваше звернення до менеджера з питань клієнтського сервісу, який здійснить детальний аналіз даної ситуації для уникнення в подальшому таких прикрих випадків, та зв'яжеться з Вами щодо можливості вирішення питання.

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 29 марта 2023, 19:51
Доброго вечора!
Щойно отримали від менеджера інформацію, що Ваше питання було вирішено, та з відділенням буде проведено відповідні заходи для запобігання подібних випадків в майбутньому. Приносимо Вам наші щирі вибачення, та дякуємо, що допомагаєте нам покращувати сервіс!
З повагою та турботою,

RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
29 марта 2023, 19:51
Полезный комментарий
Доброго вечора!
З повагою та турботою,
@RaifHelp

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Цей банк навіть не зміг мені оформити нормально карту