responsible 16 февраля 2023, 14:31
Отделение по адресу: Черкассы, бул. Шевченко, 246
2 січня 2023 р. у відділенні Райффайзен Банку закрив 3 карткові рахунки, одник із яких — кредитний. Заборгованості перед банком не мав та не маю, що усно підтвердила менеджер та наголосила, що процес триватиме максимум 10 робочих днів. Через декілька тижнів в Українському Бюро Кредитних Історій (УБКІ) виявив, що кредит від Райффайзену активний й попрохав УБКІ виправити помилку, на що мені вказали, що інформація вірна й банк повинен надіслати оновлення. На моє прохання оператору вирішити проблему, банк відреагував лишень раз — 28 січня 2023 р., — дзвінком від відповідального менеджера, який пообіцяв все владнати й повідомити результат впродовж 3 — 5 днів. Опісля цього банк про мене забув.
Під час моїх дзвінків із запитами та скаргою оператори банку перепрошують, фіксують звернення, обіцяють дзвінок менеджера й просять чекати.
Сьогодні 16 лютого 2023 р.:
— минуло 1.5 місяці від мого закриття рахунків;
— кредитний рахунок банком не закритий;
— минуло 20 днів, як я чекаю обіцяного дзвінка від банку;
— інформація банком в Українське Бюро Кредитних Історій не надіслана;
— зворотній зв’язок у будь-якій формі відсутній — банк ігнорує мої запити та скаргу.

Дуже прикро, що Райффайзен Банк не турбується про свою репутацію. Чи можливо я помиляюсь й тут трапилася на системна, а помилка персоналу, на яку банк відреагує?

Існує прислів'я: «Обіцяного три роки чекають, а на четвертий відмовляють».
Сподіваюсь, що це прислів'я не про мій випадок й проблема буде вирішена цивілізовано та полюбовно.
Райффайзен Банк
16 февраля 2023, 14:34
Доброго дня!
Нам щиро прикро, що у Вас виникла така ситуація. Ми хотіли б розібратись у цьому та вирішити питання.
Просимо, будь ласка, уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані (ідентифікаційний код або номер телефону). Будемо дуже вдячні.

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 23 февраля 2023, 15:01
Доброго дня.

Щойно отримали від менеджера інформацію щодо того, що запит з Вашого питання успішно вирішено. Дякуємо Вам за звернення!

З повагою та турботою,

16 февраля 2023, 15:09
Звернення передано успішно до менеджера з питань клієнтського сервісу, для аналізу. З Вами надалі зв’яжеться наш фахівець. Дякуємо за розуміння.
Сергій Нестеренко
Сергій Нестеренко
16 февраля 2023, 22:38
Як завжди? Не пройдьот і полгода?
natashaGra
natashaGra
17 февраля 2023, 10:48
Как и всегда, а когда ответит менеджер и ответит ли?
OkeyDoki
OkeyDoki
20 февраля 2023, 15:30
Типичная ситуация. видимо проценты не рассчитала. Тело вы погасили ну вот проценты…

При закрытии счета либо погашения кредита… надо всегда 1 дня 1 го месяца опять обращаться в отделении и уточнят что со счетом…

По поводу закрытыя счета до 90 дней он может закрыватся… в таком случае открывается дебетовая карта обычная и через приложения смотриться что происходит с кредитным…
23 февраля 2023, 15:01
Полезный комментарий
Доброго дня.

З повагою та турботою,
responsible
responsible
23 февраля 2023, 22:31
Підтверджую, що банк виправив ситуацію, цілком вирішивши мою проблему.
Приємно здивований швидкістю реагування на мій запит на minfin.com.ua та якістю взаємодії із новим відповідальним менеджером банку.
Вважаю, що Райффайзен Банк повністю реабілітувався.
Ґречно дякую, Ірино! :)

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / 1.5 місяці та 20 днів відповідно чекаю закриття кредитуного рахунку та обіцяного дзвінка від Райффайзен Банку