Проблеми інформування у додатку

krv77 16 февраля 2023, 4:58
Користуюсь кредитною карткою «100 днів».
Оплата у магазинах. З кредитної картки готівку не знімав, в інтернеті не платив, спірних транзакцій із поверненням не було.
01.12.22 вивів картку в +38 грн, перерахувавши заборгованість у грейсперіоді. Перераховував просто заокруглену суму, тому й +38 вийшло.
Тоді ж, 01.12 зробив покупку на 128 грн. Подальші покупки робив у період з 02.12 та пізніше.
У додатку в інформації по карті написано підказку: Заплатіть суму заборгованості до 13.03, щоб залишатися у пільговому періоді.
Оплата обов’язкового платежу налаштована автоматично з іншої картки і працює добре.
Але! Заходжу сьогодні у додаток і бачу:
Усього використано Стільки-то
У пільговому періоді Стільки-то
Поза пільговим періодом 90,50 грн
Тобто, мабуть, вийшла така історія, що витрати в день погашення минулого грейсперіоду потрапили в нього ж, і не мали 100 днів.
38 — 128 = -90
Я, довіряючи додатку, не поповнював карту. Ну, крім автоматичного обов’язкового платежу.
А в додатку чітко написано — грейсперіод до 13.03
Висновок: Не довіряйте програмі, там недостовірна інформація. Рахуйте самі вашу заборгованість.
Ну, а я, швидше за все, піду платити відсотки, які нараховані на заборгованість через вихід із грейсперіоду. І, звичайно, на всю суму за три місяці, а не на нещасні 90 грн.
Ви програмісту-розробнику повідомлень у додатку премію випишіть із моїх відсотків.
Райффайзен Банк
16 февраля 2023, 9:06
Доброго дня!
Перш за все дякуємо за очікування відповіді.
Дуже прикро, що ми не змогли задовольнити Ваших потреб в обслуговуванні повною мірою.
Ми постійно працюємо над покращенням надання сервісу та Банк робить все можливе, для того, щоб наші клієнти були задоволені.
Ви дуже відповідальний та фінансово підкований користувач, який слідкує за своїм рахунком, і це вражає.
Хочемо звернути увагу, що при поповненні карти та закритті попереднього пільгового періоду, необхідно дочекатися коли сума поповнення опрацюється та відобразиться по виписці, зазвичай це займає до 2-х днів. Після чого, потрібно проводити вже новий платіж, для відкриття нового пільгового періоду.
Дуже хочемо розглянути Вашу ситуацію індивідуально та допомогти у вирішенні питання, будь ласка, напишіть нам у приватні повідомлення (з вказанням ідентифікаційного коду). Будемо вдячні.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

Сергій Нестеренко
Сергій Нестеренко
16 февраля 2023, 10:15
Отже, гроші заплптив сьогодні а опрацьовані вони за дві доби? Чи може ви їх ручнуна калькуляторі опрацьовуваєте, або на аріфмометрі? 21-ше стріччя. Хиба банк не бачить дату зарахувань? Не рекомендую мати справу з цим Банком!!! У мене в цьому Банку вкрали гроші…
16 февраля 2023, 10:18
Это рашнявый банк — который активно финансирую армию свинособак, что ты хочешь?

16 февраля 2023, 11:37
Доброго дня. Райффайзен Банк Україна є окремою юридичною особою і здійснює діяльність виключно на території України. Банк припинив відносини з клієнтами та грошима, що мають російське та білоруське походження. Ми підтримуємо санкції проти країни-агресора. та дотримуємось всіх встановлених вимог воєнного стану в Україні. РБI розглядає всі стратегічні можливості щодо майбутнього Райффайзенбанк росія, в тому числі ретельний спланований вихід з банку. Проте з огляду на складність ситуації і, в тому числі, на обмежувальні заходи, встановлені російською федерацією, цей процес триває.
16 февраля 2023, 11:56
С общим хозяином! Который спонсирует Рашнявую армию — и активно за год войны развивал свой бизнес в Рашляндии!
19 февраля 2023, 10:52
Алеж Райффайзен в рашке сплатив близько 600 млн евро податків за 2022 рік, це приблизно 2000 ракет типу калібр.
Но при цьому RBI груп дуже занепокоена. Для них гроші не пахнуть.
Розмістивши гроші в цьому банку, ти допомогаешь купувати ще більше ракет, які використовують при обстрілах України.
Робіть виводи …

P.S. До речі не важливо яка юридична особа, важилово — хто власник!
21 февраля 2023, 15:12
Khvorost

Ну то хто власник українського Райфу — можете навести
інформацію про реальних власників…
21 февраля 2023, 16:23
Так десь 2/3 це RBI — Австрія , та 1/3 ЕБРР — Великобританія .
В рашці - 100% - це RBI — Австрія.
21 февраля 2023, 17:08
Ну и где там российские акционеры или владельцы RBI
с российскими паспортами — нет таких…

А вот у Альфа-банка россия и Альфа (Сенс-банка)
одни и те же владельцы — российские олигархи.

Кстати, на 01.01.2014 Альфа-банк россия владел 19,8986%
акций Альфа-банка Украина, затем быстро перекинули
права владения акциями на свои же оффшорки и дело с концом.

Возникает закономерный вопрос — почему к RBI и Райфу
бросают предьявы, а про российские помойки — Альфа-банк россия
и Альфа (Сенс-банк) Украина тупо молчат…

Неужели только из-за обещанного Фридманом миллиарда баксов докапитализации и немного на карман принимающим решение?
Здесь обсуждают райфазен банк — а не альфа-сенс банк
21 февраля 2023, 18:41
Халва-халва :)
21 февраля 2023, 19:58
Если RBI купила для рашки 2000 ракет которіе полетели по нашим домам , это типа норм ? Я это ощутил на себе — в прямом смысле слова
21 февраля 2023, 15:15
Khvorost
«Алеж Райффайзен в рашке сплатив»

То може хоч раз подивитесь — скільки сплатив Альфа-банк россія податків.

Бо у Альфа-банка россія та Альфа (Сенс-банку) також одні й ті ж россійські власники (Фрідман, Авен, Косогов — всі громадяни россії), але вас чомусь зовсім не турбують россійські банки, що працюють в Україні.

Вам муляють тільки австрійські…
21 февраля 2023, 16:25
Альфа теж непокоїть — але ця гілка для відгуків стосовно Райфу
21 февраля 2023, 17:10
«Альфа теж непокоїть»

Добро пожаловать в ветку отзывов об Альфа (Сенс-банке)…

21 февраля 2023, 17:46
Здесь обсуждают райфазен банк — а не альфа-сенс банк. Переходи по ссылке и обсуждай.
Здесь обсуждают райфазен банк — а не альфа-сенс банк
21 февраля 2023, 19:58
Без лактози
16 февраля 2023, 11:37
Доброго дня!
Дякуємо за зворотній зв’язок. Хочемо зазначити, що Банк надійно захищає Клієнтські дані та надає повну безпеку у збереженні коштів. Нам, дійсно, щиро шкода за інцидент, який стався зі списанням коштів з рахунку. Ваше звернення наразі в роботі та спеціалісти працюють над цим, за результатом з Вами зв’яжеться наш менеджер з питань клієнтського сервісу. Сподіваємось на розуміння.
16 февраля 2023, 13:31
На даний момент зі мною листується представник банку, і був дзвінок — який я не побачив, на жаль.
Результати звернення я опублікую. Дякую всім за коментарі. Будьте ввічливими. Ввічливість — ознака розуму.
2 марта 2023, 10:48
Більше зі мною не зв’язувалися, але схоже проблему вирішено, і була вона у відображенні, у самому додатку.
Я спеціально дочекався дати планового списання, а потім і першого числа — зайвих грошей з мене не зняли у вигляді відсотків.

Модераторам: А як можна змінити оцінку відгуку? Проблема то вирішена :)
Moderator
Moderator
2 марта 2023, 11:10
Відповідь надана в особисті повідомлення.