Несумісність інформації від оператора з роботою у відділені

Witold1 13 января 2023, 9:49
Напередодні я дзвонив консультанту Райффайзен та питав, чи можу я отримати у відділені переказ Western Union у гривнях, якщо не буде валюти (бо це часта проблема, коли не має валюти) на що оператор запевнив, що без проблем. По факту приїхав до Краснокутського відділення відстояв довжезну чергу, щоб почути, що євро немає. коли я сказав, що мені потрібні гривні, то мені відповіли, що без євро вони не дають гривні і запропонували піти до іншої черги іншого банку 🤦 тобто або оператор помилився, або у відділені щось наплутали. якось шкода свого часу
Райффайзен Банк
13 января 2023, 9:54
Доброго дня!
Дуже прикро, що ми не змогли задовольнити Ваших потреб в обслуговуванні повною мірою. Для отримання переказу в касі — кошти необхідно замовити завчасно.
Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані (ідентифікаційний код або номер телефону)

З повагою та турботою,
@RaifHelp

Witold1
Witold1
13 января 2023, 10:09
Я не є клієнтом Вашого банку, просто було зручно звернутись до відділення, яке поруч. Зараз вже зрозуміло, що треба замовляти євро, бо без них я не можу отримати гривні. просто я заздалегідь дзвонив і оператор казала інше, що замовляти нічого не треба, можно одразу отримати гривні. якось треба інформацію перевіряти операторам.

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Несумісність інформації від оператора з роботою у відділені