Приховані платежі по кредитним картам «Райфайзен Банк»

Доброго дня. Сьогодні сталась прикра ситуація, хочу про неї розповісти щоб інші були більш обережні при виборі банку для кредитування. Я користувався послугами райфайзен банку, конкретніше кридитною картою «прозора». Тепер по суті проблеми, мав кредит у районі 20000 тис грн, 21.12.2022 погасив кредит повністю та заблокував карту, при цьому рахунок не закривав (на всяк випадок). Сьогодні отримую смс про списання коштів 38грн з зарплатної карти ну типу сума не значна тому думаю що все ок. Потім відкриваю додаток і бачу що на моїй кридитній карті -760 грн. при тому що кошти присутні на зарплатній карті 1500грн. Виходить таким чином що банк 5 років брав кошти з зарплатної карти для погашення відсотків, а но момент коли я вирішив закрити кредит вони мене знову у нього вігнали. Тепер делема якщо я зараз знову закриваю цей мінус, на наступний місяць знову буде списання по тілу кредиту бо вони мене в нього вігнали. Зателефонував оператору, нажаль не зміг отримати логічної відповіді чому так сталось. Ще цікава річ якби я не мав можливості глянути у додаток то за пару місяців мав би велику проблему. Я відчуваю себе обманутим, та рекомендую для кредитивування обирати інший банк. Ще оде, навіть якщо все скласти до кучі та вважати що типу це норм (нажаль), банк мав надіслати смс про списання коштів з кредитного рахунку, та повідомити що мій кредитний ліміт зміненно. На даний час роблю виключно для себе вивід що банк Райф що Манівео і типу подібні, наче всі від одніеї мами. Біда…
Райффайзен Банк
26 декабря 2022, 10:21
Доброго дня!
Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні питанні, написали Вам у приватні повідомлення для уточнення.
З повагою та турботою,
@RaifHelp

utqpth
utqpth
27 декабря 2022, 18:55
Більше місяця ніхто не може дати відповідь . збіговисько непрфесіоналів
Олександр Степенко
Олександр Степенко
20 января 2023, 15:55
Щойно мав розмову з фахівцьом служби підтримки банку , розмова була по суті та дуже приемна. Ситуацію можна вважати вирішеною. Навіть пообіцяли бонус за незручності. Всім гарного дня.

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Приховані платежі по кредитним картам «Райфайзен Банк»