Безглуздий і непрацюючий фінмоніторинг

Unethical 7 июня 2022, 14:09
Отделение по адресу: Луцк, пр-т Победы, 15
Банк безпідставно відмовився видати готівкою кошти у сумі, що перевищує 400 тис. грн., посилаючись на необхідність проходження фінмоніторингу. Усі кошти, що зберігалися у банку — це офіційна заробітна плата, яка отримувалася на картку в банку, накопичувалася там кілька років, і ніколи не покидала межі банку, отже банк прекрасно знав джерело походження коштів та підстав для проведення фінмоніторингу не було. Тим не менше, не зважаючи на безпідставність такої вимоги, я подав окрему заявку з доданням документів що підтверджують джерела походження коштів. Банк обіцяв розглянути заявку протягом 2−3 днів, через 3 дні сказав що треба ще час, потім оператори говорили що відповідь буде протягом дня. Станом на дату цього коментаря з моменту подачі заявки пройшло 28 днів, відповіді досі немає.

Отже:
— банк безпідставно вимагає проходження процедури фінмоніторингу у випадках, коли на це немає необхідності;
— банк не проводить процедури фінмоніторингу.

Таким чином, банк позбавив мене можливості вільно розпорядитися чесно заробленими офіціними коштами.

Не рекомендую банк будь-кому, хто планує зберігати у ньому більше 400 тис. гривень.
Райффайзен Банк
7 июня 2022, 14:11
Доброго дня!
Для можливості проведення аналізу ситуації просимо написати нам у приватні повідомлення Ваш ідентифікаційний код.
З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 10 июня 2022, 16:41
Доброго дня, згідно отриманої інформації з Вами зв’язувались наші менеджера для пояснення ситуації, наразі Ваш запит щодо курсової різниці в роботі, про що Вас додатково повідомлять.
З повагою та турботою,

RaiffaizenAlex