Невозможно открыть карту єПідтримка в приложении

Три літри 26 апреля 2022, 16:58
Уточнюю наперед: картку відкривав не для себе, відгук написаний з метою привернути увагу та поширити інформацію про проблему.

В мене була картка АТБ, відповідно на телефоні був встановлений застосунок Райф-банку. І здається десь там був пункт оформлення картки єПідтримка. Але декілька тижнів тому рахунок я закрив, додаток видалив тож не можу пересвідчитись на власному досвіді чи можливо відкрити карту не відвідуючи відділення.

Є людина в якою є пенсійний рахунок в банку який не є партнером програми єПідтримка, тобто в цьому банку не можна відкрити таку картку. Перебравши декілька банків та оцінівши черги ми вибрали Райф для того щоб відкрити рахунок. а потім відкрити карту єПідтримка. Забігаючи наперед: схоже що можно відразу відкривати саме карту єПідтримка, більшо того вона буде фізичною, а не віртуальною як в більшості інших банків — якщо будете відкривати рахунок то уточніть ці деталі.

Відкривши рахунок, встановивши PIN-код ми зачекали годину (як нам сказав оператор під час відкриття), налаштували застосунок де була присутня основна картка. І збирались відкрити карту єПідтримка, але … в застосунку ніде немає пункт що відповідальний за цю операцію. Не знаю чи це проблема глобальна, чи це щось пов’язане з конкретним девайсом, або доступною для нього версією. Прийшлось знов йти до відділення і просити відкрити карту єПідтримка вручну. Оператор попросив показати що це неможливо, пересвідчившись відкрив нам карту і дечь через годину вона вже була присутня в застосунку.
Райффайзен Банк
26 апреля 2022, 17:06
Доброго дня.
Віртуальну картку можливо оформити за телефонним дзвінком в наш Інформаційний центр за номером 0800 500 500 або написавши в чаті додатку «Райф Онлайн» (меню «Більше» — «Зв'язок з банком» — «Чат»).
Нам дуже шкода, що обслуговування з даного питання завдало стільки незручностей.
З повагою та турботою,
@RaifHelp

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Невозможно открыть карту єПідтримка в приложении