Банк Розвод

Andrepq 2 апреля 2022, 11:16
Доброго дня. Я шокований скільки поганих отзивів про данний банк. Це реально єдиний банк в Україні який займається шахрайством, обманом людей. Зробив оплату на іноземному сайті, дав підтвердженя на сумму 37000 грн, все пройшло успішно на балансі карти 0, через 3 дня дивлюст, а там вже — 1000 грн і кожен день росте сумма, я такого ще не бачив ніде!!! Люди будьте обережні, банк не попереджає і надає неправдиву інформацію!!! *** банк
Райффайзен Банк
2 апреля 2022, 16:17
Доброго дня. Нам дуже прикро, що дана ситуація залишила після себе негативний досвід про роботу Банку вцілому.
Додатки таксі UBER, BOLT; сервіси Google, Apple; сайт iHerb, Paypal, Uber / Bolt і т.д. проводять свої операції через закордонні банки / рахунки. Тобто, в моб. додатку або на сайті Вам сума за послугу показується в гривнях, але за фактом в наш Банк приходить запит на списання доларів або євро. Запит на списання за правилами обслуговування рахунку може надійти до 8 календарних днів. Ми, як ваш обслуговуючий банк, купуємо валюту і оплачуємо рахунок. У зв'язку з конвертацією виникає різниця між номінальною вартістю послуги, яку показує вам сервіс і реальною вартістю. На майбутнє, щоб Вам простіше було орієнтуватися: сума оплати через закордонні сайти / сервіси буде на 2-5% більше заявленої (залежить від курсів).
З повагою та турботою,
@RaifHelp

2 апреля 2022, 20:02
Що ви несете взагалі ? Ви думаєте чи від балди ? Запит приходить саме в грн, смс с підвержденям чітко пише сума і код яким я підтверджую операцію. Я підтверждую 37000 яка вказана в смс і при оплаті на вашій системі оплати, а не інчу сумму, як що би сумма прийшла 38000 але я вказував 37000 то так до вас питань не має.! Але і те що надаєте не правдиву інформацію це жах. Дивіть (хотів сказати не гарне слово) заходите в гугл пишете: подвійна конвертація райфайзен банк там перша ссылка ваш сайт офіційний. І там пише що такі операції будуть скасовані де оплата іде закордон .!! Ложки ви такі погані, роздупліться вже .! І також, кредити видавати заборонено, а дана сумма росте кожен день)) я думаю потрібно звернутись в поліція для консультації))
2 апреля 2022, 20:07
І казати що це не кредит це дурість, в мене був 0 на балансі, через 3 дня появився — без мого відома і вже пройшов тиждень сумма кожного дня собі росте)
iamdimon
iamdimon
3 апреля 2022, 16:19
Проблема в тому, що не ознайомившись із Правилами обслуговування у Банку, доречі кожний із клієнтів підписує документ, що ознайомлений із ними (можна попросити у Банку чи на сайті) — клієнт перекладає проблему своєї необізнаності на Банк.
3 апреля 2022, 22:23
Тут ви не праві)) Як що я підверждую одну сумму, а банк бере собі інчу тут вже шахрайство. Не думаю що в договорі прописано шахрайство. Але це я вже вирішу з менеджер0м) Вам удачі, розумна людина)