Бесконечные проблемы с интернет банкингом

alex2013a90 9 сентября 2021, 14:33
Первый банк у которого постоянные проблемы с интернет банкингом. Пример. 09.09.2021 в 08:10 сделал перевод денег с депозита универсальный на свою карту для оплаты товара. Внимание, звоню в 15:00 когда будут деньги. Ответ: в течении дня мы отменим операцию и завтра они будут у вас обратно на депозите.
Итог, куча времени потрачено. 21 век, наладьте уже работу. Европейский банк.
Райффайзен Банк
9 сентября 2021, 14:35
Доброго дня. Дійсно, сьогодні виникали тимчасові складнощі в обробці транзакцій. Нам дуже прикро, що дана ситуація завдала Вам незручностей.
Просимо вказати Ваш ідентифікаційний код в особистих повідомленнях, ми виправимо цю ситуацію та повернемо списані кошти.
З повагою та турботою про Вас,
@RaifHelp
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 9 сентября 2021, 16:53
Доброго дня. Дякуємо за очікування та ще раз приносимо наші щирі вибачення за дану ситуацію, кошти були повернені Вам на рахунок, просимо перевірити виписку. З повагою та турботою про Вас, @RaifHelp

RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
9 сентября 2021, 16:53
Полезный комментарий

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Бесконечные проблемы с интернет банкингом