некомпетентність, безвідповідальність.

tetianapol 30 мая 2021, 18:01
Ніколи не писала негативних відгуків за все своє життя, але тут достало. Мій кредит в Авалі це окрема тема, врешті вирішила його закрити, але і не тут то було. Заплатила всю суму, звернулась на гарячу лінію. Пройшло більше місяця, виявляється мій кредитний рахунок не закрили і знову потрібно оплатити за обслуговування рахунку, а це по моєму 50 грн. Коли я знову позвонила на гарячу лінію, чому не закрили кредит, пообіцяли розібратись. Через деякий час перезвонили, типу це непорозуміння і це я повинно була сказати банківському працівнику, що для того щоб закрити мій кредит необхідно закрити рахунок. Тобто виявляться це я повинна була проконсультувати банківського працівника, як правильно закривати кредит. В мене нема слів, нікому не рекомендую брати кредит в цьому банку.
Райффайзен Банк
30 мая 2021, 18:26
Доброго дня! Дуже прикро, що виникла така ситуація і у Вас залишились негативні враження про обслуговування в Банку. Просимо Вас вказати номер телефону з якого дзвонили в Інформаційний центр та дату звернення ( можна в особистих повідомленнях). Обов'язково розберемося в ситуації та, сподіваємось, знайдемо шляхи її вирішення.

З повагою та турботою про Вас,
@RaifHelp