Банківська картка АТБ від Райффайзен Банк Аваль — це ОБМАН!

vp298 27 мая 2021, 1:01
Так склалося, що в моїх рідних склалися не надто позитивні враження від банку. Банк завжди, систематично, мав приховані комісії на все що тільки можна. На початку квітня побачив повідомлення, то АТБ та Райф випускають спільну картку, ну і подумав, що можливо щось подібне то Walmart картки в США буде.
Оскільки розумію, що якщо я просто прийду на відділення, то є велика ймовірність, що мене залишать ні з чим, скажуть карток немає, я вирішив убезпечитися та замовити онлайн. Замовив картку 23.04.2021. В смс повідомленні надіслали, що зможу забрати картку через 5−10 робочих днів. Про прибуття картки буду повідомлений наступним смс. Смс не було, натомість було повідомлення у вайбер (він у мене відключений, але в той день я таки зайшов у нього), але це сталося 24.05.2021 — аж через місяць. Цей банк дійсно здивував, я навіть не впевнений, що Приватбанк та Ощадбанк зможуть таке переплюнути, навіть якщо об'єднати їхні терміни виготовлення картки.
25.05.2021 прийшов отримувати картку і на 30 хвилин затримався у відділенні. Це аж скільки часу потрібно щоб оформити видачу картки, яка була оформлена онлайн. Давно такого у мене не було. При цьому, співробітниця намагалася нав’язати мені пакет послуг, який платний. Лише після того, як я сказав, що я прийшов сюди за тим пакетом, який замовляв онлайн та навів приклад місячного очікування картки — вона відступила. Я ще зазначив, що я хочу спробувати банк, можливо він виявиться зручним і пізніше я перейду на той пакет послуг. Я також допусти порівняння, що наразі, за моїм враженням, гірші від Райфу хіба що Приват та Ощад.
Перший день користування: в додатку картка не відображається, але зміг здійснити оплату в АТБ. Взяв один товар — виключно перевірити. На тому товарі спрацювало.
Наступного дня запрацював додаток. Вирішив ще раз зробити тест, та купити акційні товари з червоними цінниками, на які за умовами картки мала би бути додаткова знижка 5%. Придбав 5 видів товарів, при цьому одни з товарів ваговий, один товар взяв у кількості 4 шт, і один товар, який був з червоним цінником, але не в акційній газеті. Так от з 5 позицій лише дві позиції були зі знижкою, або лише 2/8 товарів вийшли з обіцяною знижкою. Я ще можу якось прийняти, що товар, який не був у акційній газеті, але з червоним цінником — вийшов без знижки, але це 2 із 7. Вибачте, вашо продукт недієздатний. Ваш продукт не відповідає вашим обіцянкам перед клієнтами. Додав би чек для підтвердження моїх слів, але тут так не можна.

Отже, картка АТБ від Райфа з тріском провалила тест, і через декілька днів буду її закривати. Чому не сьогодні, та бо в них операції проходять декілька робочих днів, і поки вони не пройдуть закрити її не зможу))) При оформленні я зависоко поставив Райф у порівнянні з Приватом та Ощадом, можливо навіть образив останніх таким порівнянням, бо Райф явно поступається їм.

P. S. Забігаючи наперед, якщо ви рекламуєте цю картку, як таку що дає знижку на червоні цінники — то ви з партнером зобов’язані дотримуватися цього, інакше — ви обманюєте свого клієнта. І відмовка по типу «це ще не досконале» тут не проходить, оскільки це є основою банківського продукту, який ви уже випустили на ринок. Звідси і 1 бал, було б 0 — це було б точніше, бо банківського продукту немає по факту.
Райффайзен Банк
27 мая 2021, 8:42
Доброго ранку! Нам прикро, що у Вас склалося таке негативне враження про Банк. Приносимо вибачення за виниклу ситуацію. Дуже хочемо детально в ній розібратися, все Вам пояснити та знайти можливість її виправити. Просимо Вас для цього вказати свій ідентифікаційний код в особистих повідомленнях Банку. Запевняємо, зробимо все можливе, щоб Ваше враження про Банк змінилося і Ви залишились нашим задоволеним Клієнтом.
З повагою та турботою про Вас,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 1 июня 2021, 12:43
Доброго дня, Валентин! Інформація по описаній Вами ситуації та варіанти рішення щойно повідомлені Вам в чаті системи «Райффайзен онлайн», де Ви також зверталися з даного питання.
Сподіваємось, що Ви залишитеся нашим Клієнтом та подальша співпраця з Банком викликатиме лише позитивні емоції.
З повагою та турботою про Вас,

31 мая 2021, 13:54
У меня тоже была мысль оформить эту карту, но не в банке, а в АТБ. Ознакомился с тарифами карты: https://www.aval.ua/storage/files/atb-tariff-z-25032021.pdf и передумал. 5% скидки даются только на акционный товар. При этом, если забудешь о карте на год — дополнительно будешь платить 20 грн. ежемесячно за её обслуживание. Много разных комиссий. Чтобы их не платить, нужно распечатку тарифов носить с собой постоянно. Проценты на остаток денег на счете не начисляются. Вообщем, больше минусов, чем плюсов.
13 июня 2021, 16:24
Плохо ознакомился значит.
накрутил

15 июня 2021, 17:31
Можете опровергнуть мою информацию. Огласите весь список плюсов. Перечислю минусы. Чего окажется больше? И что значит «накрутил»???
11 июля 2021, 15:26
Накрутил это значит что преувеличиваешь
внимательней читайте тарифы
открывают для того чтоб пользоваться, а не чтоб забывать на год…
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
1 июня 2021, 12:43
Полезный комментарий
З повагою та турботою про Вас,
19 июля 2021, 12:05
Претензии к банку смехотворны. Не пробовали вникнуть в правила?

В АТБ есть много акций. Постоянная — Экономия (акция на одну неделю), эпизодические — цена дня, жаркие субботы и еще какая-то бывает двухнедельная. Об этих акциях пишут в газете.

И есть загадочная акция «Суперцена», это текущие и как правило небольшие скидки, о которых в газете не пишут, на сайте не пишут (насколько я знаю, может, что-то изменилось). Но они видны в магазине. В данный момент отмечены ценниками с дополнительной скидкой по карте.

Только к одной последней акции относится скидка 5%.
19 июля 2021, 16:33
От карты была бы польза, если бы скидка 5% предоставлялась на весь товар в АТБ, а не только на акционный. Акционный товар может мне и не нужен как покупателю. Кроме того, цена акционного товара должна быть ниже чем у конкурентов. Когда конкуренты через банковскую карту дают 3% накопительного бонуса на весь товар, а не 5% только на акционный, то 3% в данном случае выглядят более привлекательно, чем 5%.
19 июля 2021, 16:46
Кто дает 3%? Просто интересно.
Но тут и бегать не надо далеко. Тот же Аваль по дебетной карте Рафкартка+ дает 0,5% кешбека по программе ЩЕ (если активировать через онлайн-банкинг эту функию).
А вот по карте АТБ такая программа не действует. Так что непривлекательно выглядит АТБ- карта, я согласна.
mary27
mary27
19 июля 2021, 17:01
Тут уж OneCard «Конкорда», или ToDoBank от «Мегабанка» с 1% на все, чем это позорище.
20 июля 2021, 16:06
Мобильное приложение «Банк Власний рахунок» от банка «Восток» (3 балла за 1 грн. = 3%) при оплате в магазинах «Сильпо».

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Банківська картка АТБ від Райффайзен Банк Аваль — це ОБМАН!