Заблокований зарплатний рахунок.

0504786882 5 мая 2021, 14:45
Я є зарплатним клієнтом АТ «Райффайзен Банк Аваль».Нещодавно мені заблокували мої рахунки, у зв’язку з відкриттям проти мене виконавчого провадження. Вже другий місяць я не отримую заробітну плату. На момент відправки запита, щодо блокування грошових активів боржника, банк мав відповісти виконавцю, що рахунок є зарплатним,і блокуваннюне підлягає.
Моє звернення до банку виявилось марним. Я єдиний годувальник сім'ї, яка складається з мене, та двох неповнолітних дітей, та зарплата є єдиним джерелом доходу.
Райффайзен Банк
5 мая 2021, 15:00
Доброго дня! ми перевіримо інформацію по Вашому рахунку та надамо коментарі з приводу даної ситуації.
З повагою та турботою про Вас,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 5 мая 2021, 16:59
Шановна Олено! На жаль, в Банку не відкриваються карткові рахунки зі спеціальним режимом, наприклад тільки для отримання заробітної плати чи соціальних виплат, про що зазначено в Правилах банківського обслуговування фізичних осіб в Банку, розміщених на офіційному сайті Банку, за посиланням: https://www.aval.ua/documents. На картку можуть зараховуватись будь-які кошти і це достатня підстава для арешту рахунку, у випадку надходження відповідної постанови про арешт. Запевняємо, що Банк діє виключно відповідно до чинного законодавства. Для з’ясування підстав накладення арешту та шляхів його зняття, рекомендуємо Вам звернутися з випискою по картковому рахунку, яку можливо отримати у відділенні Банку, безпосередньо до державного виконавця за постановою якого даний арешт було накладено.
З повагою та турботою про Вас,

З повагою та турботою про Вас,
IvanPetrov
IvanPetrov
22 мая 2021, 21:20
Наверное, Вы не в курсе, что порой можно узнать о человеке по номеру телефона. Лучше не оставляйте его в открытом доступе.