Нарушение Банком «Правил участі в Програмі заохочень „Ще“»

Дмитрий Федотов 3 мая 2021, 14:19
В начале апреля стал клиентом Банка, через неделю перешёл на тариф «Картка+». Не без проблем (через звонки в техподдержку) подключил участие в программе «Ще» 14.04.2021. И до сих пор — а сегодня уже 03.05.2021 — мне не начислено ни копейки бонусов. Открываю правила (только что скачанная с сайта банка актуальная версия от 24.10.2020 судя по имени файла), читаю:

2.3. Банк зберігає за собою право відмовити в участі в Програмі Клієнту, який не дотримується Правил та умов участі в Програмі.

Банк не отказывал мне в участии в программе, она активна и это отображается в приложении.

2.4. Участь у Програмі може бути припинена за ініціативою Банка в наступних випадках, але не обмежуючись ними:
— якщо Учасник не дотримується Правил та умов участі в Програмі;
— у разі припинення Банком дії Програми;
— у разі порушення Учасником Програми умов укладених з Банком договорів.

Ничего не нарушал, Банк программу не приостанавливал, уведомлений от Банка о приостановке моего участия в программе не получал.

3.2. Бонуси відображаються на Бонусному рахунку в момент здійснення Учасником операцій, передбачених пунктом 3.1. Правил, протягом 10 (десяти) хвилин, але в будь-якому разі не пізніше 5 (п'яти) календарних днів з дня здійснення операції.

Ни через 10 минут, ни через 5 календарных дней, ни даже ни через 18 календарных дней ни одного зачисления бонусных баллов нет, хотя операции, попадающие под зачисления баллов, я за этот период совершал неоднократно.

4.1. Бонуси стають доступними для використання Учасником Програми починаючи з 15 (п'ятнадцятого) календарного дня з дня відображення їх на Бонусному рахунку. Учасник Програми може ініціювати через Систему використання доступних йому Бонусів.

Поскольку у меня до сих пор на бонусном счету не отображается ни одного бонуса, задержка в возможности использования их составляет уже более 13 дней (см. п. 3.2 правил — должны быть начислены и отображаться не позднее 5 календарных дней В ЛЮБОМ СЛУЧАЕ — то есть даже при форс-мажорах, неисправностях систем, прилетевших инопланетянах и т. п.).

Я задавал вопрос по поводу зачисления баллов в чате, мне ответили, что «Поки що нарахування працюють нестабільно, та хочимо Вас заспокоїти: всі бонуси ми фіксуємо та зараховуємо поступово, наступне донарахування буде здійснено в квітні…»

У меня вопрос к представителю Банка — если ваш клиент, взявший в вашем Банке кредит (у меня нет кредитов в вашем банке) в случае просрочки на требования банка ответит что-то подобное, мол, у меня доходы пока нестабильны, но хочу вас успокоить — я про кредит помню, и постепенно его погашу, следующий платёж где-нибудь в мае-июне сделаю" — вы примете такое объяснение без начислений пени, проценты за просрочку и прочего? Операторам я этот вопрос задавал, они отмалчиваются, вы наверняка будете писать что-то вроде «пришлите ИНН в личку, мы будем разбираться» — так вот к этому дежурному сообщению приложите ответ на мой конкретный вопрос.
Райффайзен Банк
3 мая 2021, 22:32
Доброго вечора.
По-перше, дозвольте принести вибачення за виниклу ситуацію Запевняємо, що робимо все можливе, щоб виправити ситуацію найближчим часом і більше не засмучувати наших Клієнтів. Поки що нарахування бонусів дійсно працюють нестабільно, та хочемо Вас заспокоїти: всі бонуси ми фіксуємо та зараховуємо поступово.
Ми обов'язково розберемося у Вашій ситуації та все вирішимо, якщо додатково, в особистих повідомленнях, вкажете свій ідентифікаційний номер.
Повторно приносимо вибачення та сподіваємось на розуміння.
З повагою та турботою про Вас,
@RaifHelp

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Нарушение Банком «Правил участі в Програмі заохочень „Ще“»