Система безопасности не работает вообще

lenakorgh67 25 февраля 2021, 13:40
18.02.2021 после 23:00 дважды были сняты деньги с карты без моего ведома при этом мне не пришел код на списание денег, ни смс сообщения. Банк отписался, что это не их вина. Это уже не единичный случай, что у пользователей данного банка в ночное время списываються деньги с карты.
Защиты карты никакой нет! Любой получается может зайти и списать деньги с карты
Райффайзен Банк
25 февраля 2021, 13:48
Доброго дня! На жаль, вказаних Вами даних не достатньо для перевірки ситуації та надання будь-яких коментарів. Зазвичай, всі перекази з картки проводяться виключно з введенням даних картки, які власник не повинен розголошувати третім особам та з підтвердженням операції кодом, який надходить на номер телефону власника (якщо сайт підтримує цю технологію). Запевняємо Вас, що Банк піклується про збереження коштів клієнтів, але в свою чергу і Клієнт повинен дотримуватись певних правил та не розголошувати дані картки та паролі для підтвердження. У разі надання відповіді щодо відмови у поверненні коштів по спірній транзакції, представником банку зазначається про причини відмови з посиланням на пункти договору та норми законодавства.
З повагою та турботою про Вас,
@RaifHelp

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Система безопасности не работает вообще