Продаж кредитів колекторам

krupko 3 октября 2020, 23:22
Давно є клієнтом банку, перший кредит взяла у 2013 році, виплатила.потім була кредитна карта «Прозора» на 13000 тисяч, яку виплачувала до березня поточного року, далі карантин, втрата роботи.не могла сплатити 3 місяці по 330 грн і мій борг передали колектерам, кому я просто не знаю.у липні хотіла сплатити по заборгованості, п мені сказали, що в них нема моїх даних, я не є уже їхнім клієнтам.на моє запитання кому ви продали, кому сплатити, мені сказали чекати з «вами зв*яжуться».ніхто не дзвонить, ніяких листів не надсилає вже три місяці.що робити? чекати поки боргу на біжить 100 тисяч?!!! дякую, Райфайзен, що за 1300 гривень готові створити такі проблеми!
Райффайзен Банк
3 октября 2020, 23:39
Доброї ночі! Банк, дійсно, має право відступити право вимоги за кредитом без згоди позичальника, при цьому позичальнику надається лист з інформацією про нового кредитора. В разі, якщо Ви такий лист не отримували, просимо написати нам в чаті системи «Райффайзен онлайн» або зверніться у будь-яке відділення, та попросіть надати копію листа. Нам прикро, що дана ситуація завдала Вам незручності, маємо зазначити що умови погашення кредиту, сума заборгованості та інші умови договору для Вас не змінилися.
З повагою та турботою про Вас,
@RaifHelp