Комиссия за все на свете!!!

Евгения Данилюк 23 сентября 2020, 10:30
В данном банке делала оплату за обучение ребенка за границей. Через приложение университета, которое честно предупреждает о своей комиссии. «Аваль» не пропустил возможность воспользоваться ситуацией и взять дополнительную комиссию за платеж. Хотя такого быть не может. Согласно законодательству, банк не имеет право брать комиссию при оплате за обучение. Они это сделали задним числом, когда платеж был проведен. Крайне возмущена. Буду переходить в другой банк. Этот очень дорогой и непорядочный.
Райффайзен Банк
23 сентября 2020, 10:38
Доброго ранку! Нам прикро, що у Вас склалося таке негативне враження про обслуговування в Банку. Запевняємо, що всі комісії за проведення платежів утримуються, виключно, у відповідності до діючих в Банку тарифів, з якими Ви можете ознайомитись на сайті за посиланням: https://www.aval.ua/ru/documents/privatnim-osobam-ta-premium-klientam/tarifi-na-obslugovuvannya. За проведення операцій на сторонніх сайтах, дійсно, утримується комісія під час фактичного списання коштів з рахунку. В разі, якщо залишаться питання просимо звернутися до нас в чаті системи «Райффайзен онлайн» надамо детальну інформацію та допоможемо розібратись та, сподіваємось, що Ваше враження від обслуговування в Банку зміниться на краще.
З повагою та турботою про Вас
@RaifHelp

Lesika1
Lesika1
23 сентября 2020, 12:42
Це згідно якого закону банк не може брати комісію, коли платять за навчання закордоном?
OkeyDoki
OkeyDoki
25 сентября 2020, 21:38
Согласно законов чести)) Правда таких законов не существует но наши люди верят в такое.