Не довіра банку

valdi60 4 августа 2020, 12:30
Без письмового попередження продали кредит колекторам. Це ЖАХ. Я була гарної думки про банк.
Райффайзен Банк
4 августа 2020, 12:37
Доброго дня!
У разі, якщо Клієнт не виконує свої обов’язки, передбачені кредитним договором, Банк, дійсно, може передати свої права кредитора іншій особі. Це передбачено діючим законодавством та умовами договорів, які укладаються з Клієнтом перед видачею кредиту. При цьому, Банк інформує боржника про таке відступлення шляхом надсилання повідомлення на адресу, яка вказана у договорі. Якщо Ви не отримали повідомлення, просимо Вас звернутися до нас у системі «Райффайзен онлайн», перевіримо коли та на яку адресу надсилали інформацію.
З повагою та турботою про Вас
@RaifHelp

5 августа 2020, 14:10
А Ви пробували не порушувати умов договору і вчасно сплачувати за кредит? Ні, от банк і продав його. Має на то право
7 августа 2020, 0:46
А какие права имеет клиент когда он подписывает договор с банком Райффайзен Банк Аваль банк имеет право продать клиент обязан платить вовремя а банк что должен или что банк должен за это его должны простить и извинить клиенты
7 августа 2020, 14:06
Права і обов'язки сторін договору також прописані в кредитному договорі
7 августа 2020, 15:25
А вам тяжело написать обязательства банка перед клиентом не ссылаясь на договор в котором написано много образно