Зникли всі кошти з картки Аваль!!!

tanya0290 22 июля 2020, 1:17
Сьогодні я прийшов до терміналу і був просто шокований! З мого рахунку зникли всі кошти. Вчора надійшла смс від банку про зарахування заробітної плати, але сьогодні на рахунку ні зарплатні, ні заощаджень, пропали у невідомому напрямку! Я зателефонував на гарячу лінію, щоб дізнатися куди поділися 12 тисяч гривень, якщо я не виконував жодної транзакції, а картка завжди була вдома при мені ??? Оператор відповіла, що ніби то хтось заволодів даними і розраховувався моєю карткою в інтернеті. У мене виникає наступне питання: Куди дивиться служба безпеки і чому на телефон не надійшло жодного смс повідомлення, для підтвердження даних? За всі роки користування даною, зарплатною карткою, не було здійснено жодної операції в мережі інтернет, а тут цілих 12 тисяч гривень і жодної реакції з боку служби безпеки???!!! Ваші співробітники дуже вдало навязують людям кредити, але нажаль, зовсім не стежать за коштами, які ми їм довіряємо! На даний момент довіра до банку Аваль втрачена! Хочеться сподіватися, що ви зможете вирішити дану проблему і кошти буде відновлено, адже з мого боку виконано всі поради ваших консультантів! Сподіваюся на вашу доброчесність!
Райффайзен Банк
22 июля 2020, 7:52
Доброго ранку! Нам дуже прикро, що Ви потрапили у таку ситуацію. Якщо Вами вже складена заявка на спірну операцію під час дзвінка оператору, Банк намагатиметься в найкоротший час здійснити перевірку та прийняти рішення щодо можливості повернення коштів. Крім того, в разі якщо Ви маєте підозри, що по відношенню до Вас було скоєно шахрайство з боку третіх осіб, обов'язково зверніться в поліцію. Ми надаватимемо на запит поліції всю необхідну інформацію та спиятимемо розслідуванню.
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 22 июля 2020, 23:55
Доброї ночі! Отримали інформацію, що Ваше питання вирішено. Просимо перевірити виписку по рахунку.

RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex