зняття готівки без відому при нольовому балансі.

vittj 29 мая 2020, 13:51
27.05.2020 року з мого соціального рахунку було списання коштів в сумі 1200 грн без мого відома і підтверження, хоча на рахунку було всього 6 грн, ці кошти пішли в мінус, звернувшись на гарячу лінію банку мені відповіли що це якийсь збій в системі і скоро все владнається, сьогодні 29.05.2020 року зайшовши в свій кабінет я побачила що сума збільшилась ше раз так як було. Чому банк дозволяє проводити такі операціі при нольовому балнсі також без підтверження??
Райффайзен Банк
29 мая 2020, 16:25
Доброго дня.
Технічний збій, внаслідок якого здійснено подвійне блокування, усунено. Також, здійснюється розгляд Вашої заявки про спірне списання. При прийнятті рішення, Вам буде надіслано смс-повідомлення.
Сподіваємось на розуміння.
Полезный комментарий
RaiffaizenHanna 29 мая 2020, 13:54
Доброго дня.
Ми обов'язково розберемося в ситуації, якщо повідомите додаткові дані: ПІБ та ідентифікаційний номер в особистому повідомлені (натисніть на «відправити особисте повідомлення банку» знизу даної відповіді).

RaiffaizenHanna
RaiffaizenHanna
29 мая 2020, 13:54
Полезный комментарий
vittj
vittj
11 июля 2020, 0:29
Дякую вам за вирішення проблеми,  чесно кажучи вже навіть і не очікувала повернення коштів назад,  але кошти все ж таки повернули.

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / зняття готівки без відому при нольовому балансі.