Прикрий факт
×
Введите ваш E-mail
для оформления подписки:
Подписаться
Подписка оформлена успешно
На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.
Мы рады, что вы с нами!
Уважаемый Андрей!
В дополнение к оформенной подписке
вы можете также получать:
Подписка оформлена успешно
На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.
Мы рады, что вы с нами!
Вернуться на сайт
×
Получайте по E-mail самые главные
финансовые новости Украины и мира:
Подписка оформлена успешно
На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.
Мы рады, что вы с нами!
Вернуться на сайт
Комментарии - 2
Прикол, що така обізнана та ввічлива людина як Ви не знає, ухвалу по виконавчому провадженні ухваляє суд, а приватні виконавці лише виконують ухвалу суду та напрявляють її до банків для виконання. Самі банки в такому випадку жодним чином не мають ніякого стосунку до Ваших взаємовідносин з судовою владою та іншими кредиторами. Навіть більше вплинути на виконання ухвали суду, банк як організація яка лише Вас обслуговує ніяким чином не може змінити або не виконати ухвалу суду. А також не є особою, що надає юридичні послуги.
Вдячна за Ваш коментар. Хіба є «приколом» отримання від банку хоча б смс з мінімальною інформацією про ,ну, нехай не арешт - блокування карток? Звісно, я розумію,що банк не надає юридичних послуг! Але, наприклад, сьогодні, від чергового оператора, я дізналася ще корисну інформацію...якби я володіла цією інформацію ,вже могла б скористатися послугами юриста, який би відправив адвокатський запит.. .«прикол» як раз, на мою думку, в тому, що в державі абсолютно відсутнє інформаційне поле. Ви пишите про рішення суду - так ,це знає будь-яка людина з освітою, а, як рішення прийняте на основі припису приватного нотаріуса? Приватний нотаріус зробив припис - приватний виконавець арештував, можливо то така реформа і все правильно, але звичайні люди мають право якось себе захистити, чи то таке...Якщо Ви знаєте, що рішення суду і приватного нотаріуса одне і те саме, - то я не знала(((...людина, що стикається вперше з подібними (і не тільки) проблемами, не отримує належної інформації... Я не висловлювала претензій до банку, мова йшла, виключно, про мінімальне інформування клієнтів, щоб вони могли себе захистити. Дякую, що прочитали і, принаймні, не назвали дурепою.
Чтобы оставить комментарий, нужно
войти или
зарегистрироваться
Курс валют в Райффайзен Банке
Валюта | Покупка | Продажа |
EUR | 44.8 | 45.8 |
USD | 40.95 | 41.41 |
Все курсы банка |
Частиною 4 ст. 18 Закону України «Про виконавче провадження» передбачено, що вимоги виконавця щодо виконання рішень є обов’язковими на всій території України. Невиконання законних вимог виконавця тягне за собою відповідальність, передбачену законом.
Отже, у разі надходження до Банку у належний спосіб відповідної постанови, Банк зупиняє видаткові операції за рахунком клієнта та здійснює арешт усіх надходжень на рахунок клієнта до забезпечення суми коштів, що зазначена в документі про арешт коштів, або до отримання передбачених законодавством документів про зняття арешту. На жаль, в таких випадках надсилання Банком повідомлень Клієнту про накладення арешту не передбачене. Інформацію можна отримати, зокрема: звернувшись до відділення Банку або зателефонував до Інформаційного центру.
З повагою,
АТ «Райффайзен Банк Аваль»