Банкомат не видав гроші, але списав їх з рахунку (((

rostiikan 30 сентября 2019, 11:20
29 вересня хотів зняти гроші (1000 грн.) з карти ПриватБанку в банкоматі банку Аваль, банкомат довго «думав», після чого повернув картку, але грошей так і не видав. Одразу ж після цього мені прийшло повідомлення, що кошти з рахунку списано. Я зателефонував на гарячу лінію банку Аваль, пояснив ситуацію і консультант сказала оформити в ПриватБанку заявку на повернення коштів, що я і зробив. Сказали, що вирішення даного питання займає від 45 до 120 днів. Це жах!!! Я не розумію, чому я повинен терпіти незручності через неналежну роботу банків… Про результат відпишусь додатково.
Райффайзен Банк
30 сентября 2019, 12:09
Доброго дня!
Перевірки щодо спірних трансакцій проводяться Банком відповідно до встановлених правил та термінів Міжнародних платіжних систем, в залежності від складності ситуації, що виникла, і з огляду на необхідність здійснення запитів до інших підрозділів Банку/інших учасників розрахунків. При цьому, працівники відповідальних підрозділів докладають зусиль для скорочення термінів розгляду таких інцидентів.
Нам прикро, що ситуація, яка склалася під час Вашого обслуговування, завдала Вам незручності. Банк зацікавлений в наданні Клієнтам послуг високої якості.
Сподіваємось на розуміння.
З повагою,
АТ «Райффайзен Банк Аваль»

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Банкомат не видав гроші, але списав їх з рахунку (((