Банк не реагує на звернення

Legioniko 4 сентября 2019, 12:28
Звертаємось до Вас повторно з приводу некомпетентної роботи «Райффайзен Банку Аваль». Так як на наші звернення ніхто не реагує вже четвертій місяць.
Банк вже котрий місяць відмовляє у підвищенні процентної ставки 11,5% по Депозитній лінії керуючись тим що ми знаходимось на старому тарифі. Згідно чого Банк відмовляє нам у підвищенні проценту якщо ми надали Заяву на переведення нас на новий тариф ще 05.06.19р?? Та ще й нараховує нам процентну ставку 8 відсотків. Хоча в нашій Заяві про вклад «Депозитної лінії» чітко прописано що з 15.11.18р. по 16.11.19р. наша процентна ставка складає 9(дев’ять) відсотків.
Зараз нам відмовляють у підвищенні ще й згідно нашого попереднього звернення на вашому сайті яке ми написали 22.08.19 об 14:15 « Недотримання своїх обов’язків перед клієнтом» на яке також немає відповіді. Хоча на інші звернення відповідь можуть надати в той самий день.
Дівчата які працюють у відділенні обслуговують добре, вчасно передають документи і завжди відповідають лаконічно на всі питання, але вони не можуть вирішувати данні питання. А співробітники які можуть вирішувати просто нас ігнорують!!! Керівництво до якого ми вже не раз приходили просто нас не приймало та ігнорувало. Хоча могли з нами поспілкуватися вибачитись за некомпетентну роботу Банка, або дати номера телефонів тих співробітників Банка які вирішують данні проблеми.

Просимо Вас вже в котре розібратись з даною проблемою чому Банк не дотримується своїх обов’язків згідно підписаних домовленостей з клієнтом, та посприяти щоб Банк зробив перерахунок відсоткових нарахувань за період з 01.05.19р. по 31.08.19р.
Райффайзен Банк
4 сентября 2019, 15:26
Доброго дня, Наталія Андріївна!
Враховуючи необхідність проведення детального аналізу ситуації, зокрема, отримання інформації від уповноважених підрозділів Банку, надання ґрунтовної відповіді на Ваше питання потребує часу.
Дякуємо за очікування розгляду Вашого питання.
З повагою,
АТ «Райффайзен Банк Аваль»

4 сентября 2019, 14:11
Попробуйте стать на колени перед входом в головной офис Аваля в Киеве по адресу ул. Лескова, 9
да пригласить на это действие съёмочную группу любого украинского телеканала,
либо снять любительское видео и выложить на youtube - возможно поможет немного больше.

Переходить в другой банк из самого надёжного банка страны
нет никакого смысла - боритесь и терпите, терпите и боритесь.
SIV Tal
SIV Tal
6 сентября 2019, 9:37
В размерах суммы гарантированного вклада можно идти в любой банк, а не самый надежный. Пусть надежность беспокоит тех, у кого слишком большие суммы для депозитов
6 сентября 2019, 12:21
Депозитна лінія надає клієнтам можливість поповнювати депозитний рахунок
та частково знімати кошти з вкладу без розірвання договору
та отримувати щомісяця відсотки.

Умови вкладу:
1. валюта: гривня, євро або долари США;
2. термін вкладу: 1 рік та 1 день;
3. мінімальна сума вкладу: не встановлюється;
4. мінімальний незнижувальний залишок: не обмежено;
5. максимальний розмір вкладу: не обмежено.

Переваги Депозитної лінії:
• вільне користування власними коштами на депозитному рахунку;
• договір про відкриття Депозитної лінії укладається лише один раз: при кожному наступному поповненні депозиту або знятті частини коштів не потрібно укладати додаткову угоду;
• максимальна сума поповнення: не обмежена;
• можливість часткового зняття коштів: необмежена кількість разів без попередження банку при кожному знятті коштів.

Сума вкладу   Процентні ставки
 незалежно від суми 0,01%
Буква Ґ
Буква Ґ
7 сентября 2019, 10:26
Самый надежный это тот кто подачки НБУ 3 раза в год просит чтобы не дефолтнутся в 0?