Не зміг зареєструватись на сайті банку

Boyvinni 13 августа 2019, 13:40
Вчора витратив більше години на «сервіс» Ощадбанку. Сьогодні хотів через інтернет перевірити свій рахунок в Райффайзенбанку, але зареєструватись не зміг через те, що мою картку заблокували. Я думаю що це ваша дурість — ви не дозволили мені подивитись що там на моєму рахунку. На термін дії картки не всі звертають увагу. Ви могли б мене попередити електронним листом чи СМСкою, щоб я оновив картку.
P.S. Перерва відділень банку на обід не збільшує кількість ваших клієнтів.
Райффайзен Банк
14 августа 2019, 15:02
Доброго дня!
Нам шкода, що ситуація, яка склалася під час Вашого обслуговування, завдала Вам незручності. Банк зацікавлений в наданні Клієнтам послуг високої якості. Крім того, Банком постійно розробляються і впроваджуються послуги, які дозволяють економити час на відвідуванні відділення Банку. В той же час, відділення працюють відповідно до встановленого графіку.
Щодо додаткового інформування про закінчення терміну дії платіжної картки повідомляємо, що термін дії картки зазначено на самій картці, яка використовується при розрахунках. Банк пропонує своїм Клієнтам отримання двох та більше платіжних карток, відповідно до діючих тарифів, та, у разі закінчення однієї, наявна можливість використання іншої.
Також повідомляємо, що реєстрація в системі «Райффайзен Онлайн», у разі відсутності активної картки, відкритої до карткового рахунку, можлива за номером Клієнта, який зазначається при укладенні Угоди з Банком. Уточнення номеру Клієнта можливе при зверненні до відділення.
З повагою,
АТ «Райффайзен Банк Аваль»

Boyvinni
Boyvinni
14 августа 2019, 17:51
Через те, що я перестав користуватись карткою банк втричі більше почав вираховувати плату за обслуговування і не сповістив мене про це.
Я вже закрив рахунок і тому вже не ваш клієнт. Ходити по вашим відділенням в 21 столітті, щоб взнати свій клієнтський номер це – абсурд.
Втретє вимагаю надати мені в електронному вигляді виписку по моєму картковому рахунку про всі операції з коштами з 01.2016 року по 08.2019 рік.
infrared
infrared
15 августа 2019, 11:02
Заявление в банке подписываете, значит ознакомлены с тарифами.
Срок действия карты вы не следите, тарифы не знаете… распустились люди у нас. Ничего не хотят знать, хотят чтобы за них все сделали.