поганий сервіс аренди сейфів

hemix 15 января 2019, 16:22
Аби записатись на аренду банкіського сейфа треба особисто приїхати у відділення, дочекатись в черзі спеціаліста. І все це тільки для того, аби вона подивилась собі у зошита і назвала найближчу дату. Навіщо нам телефон та інтернет — тільки живе спілкування, тільки хардкор.
Райффайзен Банк
16 января 2019, 10:15
Доброго дня!
На даний час існує великий попит на оренду сейфів у м. Київ, у зв’язку з чим працівник відділення може запропонувати Клієнту запис в чергу на оформлення чарунки.
Ми вдячні, що Ви знайшли час вказати зауваження, які допоможуть покращити сервіси, що надає Банк. Банк постійно працює над удосконаленням існуючих, а також впровадженням нових, зручних банківських сервісів.
Приносимо вибачення за незручності та сподіваємось на розуміння.
З повагою,
АТ «Райффайзен Банк Аваль»

15 января 2019, 19:04
А вдруг вы шпион эльфов. Или не дай Бог орков.
hemix
hemix
16 января 2019, 18:11
Ви не зромуміли суть питання. Я не знімаю гроші, не відкриваю оформляю сейф, я просто хочу дізнатись найближчу вільну дату, коли це можна зробити. І на це треба витратити 3 години часу. Складно навіть повірити, що можна зробити такий незручний сервіс.
16 января 2019, 18:17
Да я понял. Но я уверен что на любой ваш вопрос они ответят что это обязательная процедура безопасности и причем безопасности именно для вас о том как банк заботился о безопасности ваших счетов, карточек, сейфов и т д и т п и наплетут вам еще кучу всякой лицемерной чуши. Хотя на самом деле это конечно же и мы это прекрасно понимаем самая настоящая тупость, лень и абсолютная некомпетентность сотрудников.
IvanPetrov
IvanPetrov
16 января 2019, 21:49
А еще могут поднять тарифы, раз спрос превышает предложение.