Розчарована банком

Владимир Цирык 28 декабря 2018, 20:53
Раніше не було проблем з банком, але сьогодні я в ньому розчарувалася.Мені була потрібна довідка про перевипуск платіжної картки у зв'язку з закінченням строку дії картки, а працівники сказали що таких довідок не дають і я тепер не можу зняти кошти з картки. Директор і працівники банку не допомогли мені в цьому питанні і віднеслися до моєї проблеми несерйозно.

IvanPetrov
IvanPetrov
29 декабря 2018, 1:10
Интересная ситуация. Кто с Вас требует такую справку и что Вам мешает снять деньги с карты без справки?
Toxa David
Toxa David
29 декабря 2018, 11:09
Дайте мне справку что вам нужна такая справка…
RaiffaizenHanna
RaiffaizenHanna
29 декабря 2018, 15:56
Доброго дня!
У разі закінчення терміну дії платіжної картки, для можливості термінового зняття коштів з карткового рахунку, необхідно звернутися до відділення Банку для отримання тимчасової не персоніфіковані картки. Також, можливо звернутися до Інформаційного центру для перевірки наявності нової карти, яка може бути перевипущена автоматично.
Здійснити замовлення нової платіжної картки можливо: особисто звернувшись в зручне відділення нашого Банку з оригіналами паспорта та ідентифікаційного коду платника податків; продзвонивши до Інформаційного центру; самостійно на офіційному сайті www.aval.ua/ru/personal/cards/opening Для подальшого отримання карти потрібно звернутися особисто до відділення Банку з паспортом та ідентифікаційним номером.
Також повідомляємо, що Банком видаються довідки стандартного зразка, зазначена довідка в Банку не видається.
З повагою,
АТ «Райффайзен Банк Аваль»