Від райфайзена не очікував

MakcB 16 ноября 2017, 17:57
Хотів отримати кредит готівкою, для участі у програмі IQ energy, проте…
Колись на протязі 8,5 років отримував не саму погану з/п через цей банк, нажаль через те що сталося в 2014 змушений був змінити місце проживання, роботи та банк через який отримував з/п. Проте знайшов гарну роботу, придбав квартиру в Київі, будинок за містом та вже 3,5 роки працюю у новій компаніі. І от маючи всі ці документи щоб підтвердити свою платоспроможність вирішив взяти кредит готівкою, який втричі меньший моєї з/п (проте хочу перевірити роботу програми IQ energy).
Яке ж було моє розчарування, коли мені відповіли, що клієнтам які мають регістрацію в АР Крим ( всі необхідні довідки підтверджуючи моє перебування на материку з 2014 року я маю), навіть не будуть пробувати оформляти кредит через Райфайзен банк Аваль бо ж ми не зовсім такі самі громодяни, ґк інші клієнти. Що правда спробували вмовити оформити кредит через якогось партнера, який не боїться мого штампа в паспорті але мені то не цікаво, бо не приймає той участі в IQ energy.
Соромно має, Вам бути за це шановний банк Аваль. Ще жоден Український банк не пожалкував, що мав справу зі мною (на відміну від мене 6 тимчасових адміністрацій), А деяки вже спокійно підняли ліміт по картці до майже максимального.
Єдине за що дякую, так за те що в 2014 дзвонили і дізнавалися чи не маю проблем зі зняттям готівки з карти.
Райффайзен Банк
17 ноября 2017, 13:00
Шановний MakcB!

В першу чергу, дякуємо Вам за те, що проявили зацікавленість програмами кредитування Банку і знайшли час залишити відгук.
Хочемо запевнити Вас, що Банк завжди дбає про надання високоякісних послуг кожного Клієнта, а кредитування здійснюється на основі встановленої, завдяки багаторічному досвіду Групи Райффайзен, кредитної політики, в якій відсутня заборона на обслуговування в залежності від місця прописки.
Також, розроблені кілька видів кредитних продуктів, які передбачають різні умови і вимоги для оформлення. При цьому зазначаємо, що остаточне рішення про можливість видачі кредиту приймається відповідальним підрозділом після заповнення всіх необхідних документів у відділенні Банку.
Відзначаємо, що прийняте рішення може бути переглянуте через деякий час. У разі зацікавленості просимо повторно звернутися до відділення Банку або зателефонувати до Інформаційного центру Банку 0 (800) 500-500 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні безкоштовні), (044) 490-88-88 (у Києві) або 521 з мобільного (безкоштовно для абонентів МТС, Vodafone), для уточнення наявності пропозиції.
Нам шкода, що ситуація, що склалася завдала Вам незручностей та залишила негативне враження про роботу Банку, просимо прийняти наші вибачення. Ми цінуємо всіх Клієнтів без винятку і прагнемо будувати тривалі взаємовигідні відносини, дотримуючись встановлених принципів роботи.

З повагою,
АТ «Райффайзен Банк Аваль».

16 ноября 2017, 19:29
«придбав квартиру в Київі»

А почему не перерегистрировались по новому месту проживания в собственном жилье?
Или желаете и дальше сохранять крымскую прописку,
чтобы беспрепятственно посещать аннексированный полуостров.
Андрей Грач
Андрей Грач
16 ноября 2017, 20:59
IQ energy работает в ОТП и Укрсиб. Попробуйте там…
IvanPetrov
IvanPetrov
3 декабря 2017, 15:38
Дал драпака из Крыма — теперь не ной )
Владимир  Решетников
Владимир Решетников
6 декабря 2017, 0:30
Вопрос — На кой х***н Вам эта энерджи? Пишите о квартире доме, отличной зарплате, а желаете взять пару тысяч на два года. Вы хоть условия этого энерджи читали???
MakcB
MakcB
23 декабря 2017, 16:09
IvanPetrov — не драпака дал, а временно выехал т.к.с пдрсми в плохом смысле этого слова ничего общего.
Но уверен обязательно вернусь, поэтому, уважаемый Qwerty1999, и не перерегистрируюсь ну позиция такая.

Владимир Решетников — условия у енерджи вполне нормальные, вместо 10 420 грн, мне штукенция обошлась в 11 005 грн (с учетом всех переплат), кредит я погасил через пять дней, когда получил подтверждение от IQ, моя заявка уже верифицирована проектом и я могу гасить кредит, выплаты я получу в январе, по моим подсчетам это примерно 100 евро, так что. каждому самому решать выгодно их или нет.

РайфайзенБанк у Вас были самые выгодные условия, но…

Андрей Грач в ОТП получил без проблем, хоть и условия там чуть хуже чем в УкрСиб.