Мав вкрай негативний досвід з цим банком.

OleF 20 апреля 2023, 15:24
1,5 роки тому відкрили на ім'я дружини банківську ячейку, коли термін аренди сплив, пролонгували її, для цього необхідно було приїхати в банк і підписати додаткову угоду, що ми і зробили. З початком війни дружина виїхала за кордон, попередньо написавши доручення за яким я мав право саме у цьому банку користуватись ячейкою, відкривати і закривати рахунки і т.д.
По дорученню я прийшов у банк і забрав вміст сейфу. Коли спливав термін користування ячейкою я завчасно подзвонив щоб закрити договір, співробітник банку сказав, що по дорученню це зробити неможливо. На питання, а як ще це можна зробити, зважаючи на те, що дружина за кордоном і не повернеться найближчим часом, мене повідомили, що в такому випадку через два місяці сейф примусово відкриють, а завдаток за ключі не повернуть.
А через рік від банка прийшов лист, у якому повідомлялось, що дружина винна за аренду сейфу ще за рік. Після тривалих телефонних розмов, співробітники повідомили, що через плутанину, ячейку не відкрили, а вирішили пролонгувати договір ще на рік, про що нас забули попередити. На питання що робити далі порекомендували:
1. Не платити і забути, все одно у них плутанина (на питання, а що буде через 10 років співробітник тактовно промовчав).
2. Заплатити і закрити по дорученню яке у них є.
3. Заплатити і закрити через «Дію».
І звісно, на питання як так сталось, що для попередньої пролонгації потрібна була особиста зустріч, додаткова угода і підпис ніхто нічого сказати не зміг, як і на питання чому раптом по тому самому дорученню вже можна закрити, а рік тому відмовили.
Отже, у підсумку маємо заплачені за чиюсь некомпентентність гроші і зіпсовані нерви.

Главная / Банки Украины 🏦 / Асвио Банк / Отзывы о Асвио Банке 📝 / Мав вкрай негативний досвід з цим банком.