astr456 20 марта 2022, 23:32
Отделение по адресу: Черновцы, ул. Мицкевича, 2
Недавно читав найкращий відгук місяця за версією Мінфіну про те, як за переказ 900 грн. кредитних коштів у Альфа банку заплатити 2900 грн. комісії і думав, що зі мною такого ніколи не трапиться. Проте не так сталося як гадалося. Одразу після початку війни Альфа банк занулив практично всім клієнтам кредитні ліміти на кредитних картках. Проте, на моїй картці Хамелеон залишився кредитний ліміт величезного розміру — аж цілих 62 копійки, оскільки у мене була заборгованість по нарахованих % саме на цю суму. Заборгованість мною було погашено і ще зараховано близько 15000 грн. власних коштів. Проте згодом я допустився необережності — зробив переказ власних коштів на всю суму і мав необережність в переказ включити ці вищевказані 62 копійки кредитного ліміту. І от результат — за переказ 0,62 грн. кредитних коштів банк списав комісію 595,38 грн. Вдумайтесь тільки — розмір комісії більш ніж у 960 разів перевищує суму використаних кредитних коштів. Я звернувся до банку — там мені пояснили, що є тариф по картці Хамелеон отам під зірочкою-зносочкою написано, що якщо береш копійку кредитних, то на всю суму переказу тариф становить 4%. Так, тариф є, але, вважаю, що я стикнувся з своєрідним тарифним шарлатанством зі сторони банку — вроді все чесно, але… Пишу це для того щоби шановні клієнти зробили висновки і ніколи на таке не попадалися. Читав, чим закінчилася минула ситуація — шановній ketrin96 повернули списані кошти. Невже банк зовсім не зважає на свою репутацію і далі так підло наживатиметься на своїх клієнтах? Та ще й у такій ситуації — під час війни…
21 марта 2022, 13:28
Суму списаної комісії ми вам повернемо, як виключення. В майбутньому важливо проводити перекази виключно за власні кошти, щоб не сплачувати комісію. Оскільки при використанні будь-якої суми кредитних коштів при переказі комісія за нього буде нарахована на всю суму операції.

Якщо вам потрібно, наприклад, переказати 10 000грн (9 000грн власні і 1 000грн кредитних), то рекомендуємо провести 2 окремі операції, таким чином комісія 4% буде тільки за переказ 1000грн.

21 марта 2022, 9:46
Розглянемо деталі і повернемось до вас з відповіддю, постараємось зробити це якомога швидше
21 марта 2022, 9:47
Украинцы дружно посылают русский военный корабль на ***,
а вот русский Альфа-банк почему-то не способны послать
в том же направлении…

Считаю, что российский Альфа-банк делает всё правильно.
Всех украинцев, которые продолжают с ним сотрудничество
во время российской агрессии против Украины Альфа-банк
должен и дальше разводить на деньги…
1976ANDREI
1976ANDREI
21 марта 2022, 10:32
Русский банк тоже нужно дружно на 3 буквы посылать, т.к. данный банк — враг для Украины № 1.
21 марта 2022, 13:37
Ок! Як тільки кошти будуть повернуті на мою картку, то одразу відмічу, що питання вирішене. Дякую за оперативність
21 марта 2022, 14:44
Це станеться сьогодні-післязавтра (може затягнутися через відсутність інетрнету і електроенергії в деяких регіонах, де ми працюємо)
Jokets
Jokets
22 марта 2022, 16:45
Тоисть вы знали о том что есть такое правило о комиссии, вы сделали операцию не внимательно оценив сколько денег есть и хватит ли вам их, НО виноват банк? Браво, браво
22 марта 2022, 17:08
Основные правила клиентов
украинских банков:
п. 1. Клиент всегда прав;
п. 2. Если клиент не прав, см. п. 1.

22 марта 2022, 18:08
По-перше, банк навмисно прописав тарифи таким чином, щоби їх не побачити. Якщо зайти у властивості картки через додаток Sense і перейти в тарифи через розліл інформація, то відкриються тарифи, де жодним чином не прописано, що якщо у переказі задіяно кредитні кошти, то тариф 4% застосовується до всієї суми переказу. Там написано — переказ власних коштів не тарифікується. Щоби побачити повні тарифи по картці треба ковирятися на сайті, довго шукати. ТАМ аж 17 приміток внизу до тарифів і в одній із цих приміток є така умова з кредитними коштами. По-друге, банк всім клієнтам занулив кредитні ліміти, а мені лишив 62 копійки аж… не знаю економічної доцільності такого ліміту… певно для того щоби я взяв і помилився, бо мені такого ліміту величезного не потрібно. По-третє, немає такого шкуродерства у жодному українському банку. Вони ж повертають кошти не тому, що такі добродушні, а тому, що це зроблено спецом. Не поскаржишся, не напишеш — ну то твої проблеми, а наш прибуток. Якщо б не спецом, то не робили би тарифи для перегляду нормально доступними і без десятків зносок малесеньким шрифтом.

Курс валют в Сенс Банке

USD 39.4 40

Курс валют в Сенс Банке

USD 39.4 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Комісії немає, але це не точно 2 або як за використання 0,62 грн. кредитних коштів заплатити 595,38 грн. комісії