Новий клієнт(мій досвід і приховані платежі)

Yura Heto 12 июня 2020, 0:29
Я новий клієнт цього банку, почитавши тарифи і відгуки людей, вирішив спробувати і прийшовши у відділення зробив карточку з пакетом WHITE, і також поставив депозит для експеременту (на 3 місяці). Після трьох тижнів користування у мене скалася думка з якою я б хотів поділитися з нашою community, і також хочу вирішити маленьку проблемку.

З плюсів:
— можна знімати готівку без відсотків
— альтернатива відомому онлайн банку (на даний момент з дуже великою натяжкою)
— дуже цікава і перспективна cash back програма, яка по опису може мати до 7 категорій і до 5к грн в місяць
— сейф на який нараховується 7% річних
— хороші депозитні відсотки
— онлайн обмін валют, і зняття готівки в банку (поки що не вдалося, на даний момент банк робить валютну карту)
З мінусів:
— не зручно пересилати гроші на власну карточку, потрібно кожного разу вводити дані іншого українського банку
— cash back програма має дуже багато мінусів:
— при першому підключенні потрібно чекати 3 дні для активації категорій
— набагато більше категорій, як результат при купівлі в супермаркеті є шанси потрапити не в 'продукти', а в 'маркет плейс', чи ще кудись, як результат — немає кешбеку (окремо 'автосервіс' і 'азс', і т.д.)
— складна система для виводу грошей (потрібно мати покупку яка відповідає сумі накопичиного кешбеку плюс податки)
— створення валютної картки займає більше тижня, хоча здавалося, щоб створити онлайн валютну карточку потрібно не багато часу (як результат скористався валютним обміном іншого банку)
— в загальному мобільний додаток має необхідний функціонал, але use experience не з кращих
— онлайн допомога деколи відповідала за 40хв після мого звернення

Як висновок цим банком можна користуватися, і поки що буду, але потребує багато доробок, і більш відкриту тарифну систему.

Тепер про проблему: При відкритті карточки, я попросив пакет без жодної абон плати, як результат я взяв пакет WHITE де одна з умов мати на рахунках 50+к (у мене депозит який перевищує цю суму), також я сам відключив платне смс інформування, тобто логічно припустити, і також почитавши уважно тарифи у мене утримування карточки повинно бути 0. Але 10.06.2020 мені зняло 30 грн за 'страховий платіж' (опис цієї послуги, нігде не знайшов), після спілкування із службою підтримки, вияснилося що ця послуга підключається автоматично, як результат я попросив відключити усі платні послуги, вони це і зробили, і от наступного дня мені зняло знову 30 грн поки не знаю за що (служба підтримки не відписує — лінія перевантажена).

Звертаюся до банку: не проблема в 30+30 грн, проблема в довірі, якщо ви працюєте не прозоро, підключаєте якісь не зрозумілі послуги, і намагаєтеся постійно обманути клієнтів навіть на маленькі суми: як можна вам довіряти великі суми?, як можна у вас брати кредити? на даний момент я не готовий вас радити своїм друзям (надіюся пройде час і я зміню свою думку, але зараз нажаль ні).
12 июня 2020, 10:19
Доброго дня, Yura Heto. Дякуємо за Ваш детальний відгук про користування послугами нашого Банка! Мінуси проаналізовано. Маємо наступні відповіді до зауважень:
— багато прихованих оплат за користування картою(25 за користування карточкою, 25 — смс, 30 — 'страховий платіж' і ще 30 грн зникло поки не знаю за що, і т.д.) — на сайті Банка у відкритому доступі є докладні тарифи по картах: https://alfabank.ua/upload/Tarrifs_White_Black_Graphite_25.05.20.pdf плата за пакет буде безкоштовна у разі виконання умов, які також вказані в тарифах;
— не зручна система обліку витрат, є виписка але вона зовсім не інформативна, і не має повної картини витрат — тех. підтримка працює над цим питанням, вже через 2-3 тижні очікуємо оновлення виписки :)
— немає відсотків на залишку, хоча є 'сейф 7%', але це дуже не зручно перекидати гроші між рахунками — рахунок Прибутковий сейф забезпечує додатковий та надійний захист Ваших коштів. Клієнтам рекомендуємо обов'язкове користування цим рахунком. Переказ коштів Ви можете проводити 24/7 в будь-якій зручний для Вас час;
— набагато більше категорій, як результат при купівлі в супермаркеті є шанси потрапити не в 'продукти', а в 'маркет плейс', чи ще кудись, як — на жаль, Банк не може вплинути на налаштування терміналу — це залежить як саме зареєстрована торгівельна точка. Код МСС визначається виключно продавцем. Рекомендуємо спочатку проводити операції на не великих сумах, таким чином Ви будете впевнені щодо нарахування бонусів надалі;
— немає кешбеку (окремо 'автосервіс' і 'азс', і т.д.) — ми оновлюємо категорії 1-го числа кожного місяця, впевнені, що АЗС ще Вас знайде:)
— створення валютної картки займає більше тижня, хоча здавалося, щоб створити онлайн валютну карточку потрібно не багато часу (як результат скористався валютним обміном іншого) — ми пропонуємо валютну карту Fastcard, валютообмін по ній доступний вже на наступний день після замовлення)— онлайн допомога деколи відповідала за 40хв після мого звернення — вкажіть, будь ласка, нам в особисте повідомлення більш детальну інформацію, перевіримо чому відповідь зайняла так багато часу(((

Для вирішення проблеми, нам також необхідні Ваші данні — вкажіть, будь ласка Ваш ІПН в особистому повідомленні.
Ще раз дуже дякуємо за Ваш відгук. Сподіваємось, що користування послугами Банка буде вигідним та комфортним для Вас!
Полезный комментарий
Yura Heto 12 июня 2020, 10:41
Гроше повернені з допомогою підтримки банку за що їм вдячний.
Дуже надіюся що банк прислухається до мого відгуку, і виправить багато проблем,
тому що це банк з міжнародним капіталом з яким хотілося б працювати, і додаток стане більш конкурентним на ринку,
а конкуренція породжує якість!!!

*Більш детальну інформацію стосовно проблем: створення валютної карти, недоступного чату, і т.д. буде відправлено в особисті повідомлення.

Yura Heto
Yura Heto
12 июня 2020, 10:41
Полезный комментарий
Гроше повернені з допомогою підтримки банку за що їм вдячний.
Дуже надіюся що банк прислухається до мого відгуку, і виправить багато проблем,
а конкуренція породжує якість!!!

15 июня 2020, 19:58
«тому що це банк з міжнародним капіталом»

Где вы тот международный капитал смогли увидеть в банке, акционеры которого одни граждане России...
Olima
Olima
8 июля 2020, 13:31
А для меня отдельный счет доходного сейфа является +, т.к. основную сумму на карте не держу во избежании утраты карты, а она ведь безконтактная при оплате покупок. Поэтому могут воспользоваться картой недобросовестные люди, а так потеря тех денег, которые у меня на основном счёте не принесёт мне больших утрат.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Новий клієнт(мій досвід і приховані платежі)