Не серйозний роботодавець, витратили два тижні мого часу і не заплатили

byhlam 9 сентября 2024, 17:24
Я влаштовувався у службу підтримки, на етапі співбесіди та початку навчання повідомляв, що буду працювати і паралельно навчатись в університеті, мені повідомили, що з цим не буде проблем.
Після двох тижнів навчання і здачі атестації я мав переходити вже до практики, але мені повідомили, що я їм не підходжу з причтни того, що я навчаюсь паралельно в університеті.

Я витратив два тижні свого часу, і в результаті отримую відмову, хоча про це можна було повідомити ще не етапі співбесіди.

Банк не серйозно відноситься до майбутніх працівників, витрачає їх час та ще й не оплачує його.

Вкрай невдоволений таким відношенням і не можу радити даного роботодавця, відчуваю себе ошуканим. Два тижні мого часу витрачено даремно, ніякої компегсації або оплати не було надано.
абанк
Підтримка àбанку 9 сентября 2024, 19:26

Ми цінуємо кожного співробітника та кандидатів, які прагнуть приєднатися до нашого банку. Ми перевірили інформацію в наших базах і виявили, що у нас за останній період не було кандидатів, з якими не змогли продовжити співпрацю через навчання. Звертаємо вашу увагу, що багато наших співробітників успішно поєднують навчання з роботою. Це точно не є перешкодою для роботи у нашому банку. Також хочемо повідомити, що стажування в нашому банку обов'язково оплачуване. Будемо раді детальніше розглянути це питання, тому просимо Вас відписати нам в особисті повідомлення.

9 сентября 2024, 19:06
Сообщить на этапе собеседования — это потерять бесплатного работника. Вообще это дело полиции — не оплата стажировки и тому подобные дела
10 сентября 2024, 12:33
Https://www.vnutri.org/a-bank/comment-page-1/#comments много интересного о работе в этом банке. Так что считайте , что вам повезло

Курс валют в абанке

Курс валют в абанке

Главная / Банки Украины 🏦 / абанк 💰 / Отзывы о абанке 📝 / Не серйозний роботодавець, витратили два тижні мого часу і не заплатили