Абанк открывает кредитный лимит под исполнительное производство

Андрей Герасимов 5 сентября 2024, 22:07
Отделение по адресу: Запорожье, ул. Сталеваров, 26
Абанк заблокировал все карточки фоп карту, зеленую, зарплатную, Вирт карты, но это норм они обязаны это делать, но после того как они заблокировали ФОП карту они открыли на ней кредитный лимит 200000 и тут же заблокировали сумму арестованную исполнителем. Тобишь даже если у вас нет денег и вы спокойны, знайте Абанк любезно даст вам без вашего согласия в одностороннем порядке кредит в угоду исполнителя. На все ваши претензии вам ответят пункт договора 3.3.2. Ни один банк в Украине так не делает насколько я знаю. Ну и разблокируют они очень долго не так как Приват и Моно. Всем добра. Абанк очень плохой банк, будьте осторожны ⚠️
абанк
Підтримка àбанку 6 сентября 2024, 10:55

Розглянули Ваше звернення та хотіли б прояснити ситуацію. Ми цінуємо наших клієнтів та намагаємося дослухатися до кожного. Давайте зараз разом розберемося у цьому. По рахунку у Вас спочатку встановився кредитний ліміт, а після того на рахунок було встановлено арешт від Державної виконавчої служби.
Повідомляємо що банк може встановлювати на своєму боці кредитний ліміт в односторонньому порядку відповідно до умов договору. Але встановлення ліміту не зобов'язує Вас користуватись коштами та у будь-який момент Ви можете його обнулити. Також зверніть увагу що арешт може бути погашений тільки за власні кошти клієнта, тому кредитні не можуть бути переведені в рахунок погашення арешту від Державної виконавчої служби.

Будемо очікувати врегулювання вашого питання з виконавчою службою та запит від них на зняття арешту. Сподіваємось, що дана ситуація не вплине на нашу подальшу співпрацю.

afina43
afina43
5 сентября 2024, 22:42

Банк не рассматривает документы которые сам и запросил. Игнорирует заявление которое я отправила им на почту. Требуют вернуть деньги отправителю в телефонном режиме. Никаких документов, абсолютно никаких не предоставили. Просят поверить на слово и согласиться в телефонном разговоре на возврат денег!!! Это полнейшний беспредел.
natashaGra
natashaGra
6 сентября 2024, 8:13
Ещё будут требовать 30 процентов от суммы на всех счетах в банке. То же будут ссылаться на пункт 3.3.25. это только к юристу обращаться
6 сентября 2024, 10:53
Я автор поста, и этот сайт предлагает мне поставить «Проблема решена» но проблема НЕ РЕШЕНА от слова совсем. Мне позвонил сотрудник банка, наплел кучу как им обидно что у меня сложилось такое впечатление о банке, и все ноль. Кредитные деньги которые я не просил продолжают оставаться заблокированными, остальные карты тоже продолжают быть заблокированными, ни на один мой вопрос ответа мне не дали, ни почему в других банках все разблокировали, ни почему после того как я сбросил в поддержку идентификатор про закрытие производства банк продолжает снимать деньги и отправлять исполнителю, ни почему банк блокирует кредитный лимит и ставит мне его в долг, вот просто пробитое дно, а не банк. С таким беспределом я не сталкивался ни в одном банке!!! Абанк это конкретно возврат в 90е. Надеюсь хоть кому то удастся избежать моего грустного опыта.
6 сентября 2024, 11:11
Як я можу довіряти банку якщо ваша система не показує час встановлення кредитного ліміту і час коли ви арештували рахунок, з ваших слів різниця між ціма діями склала якісь хвилини, і тільки ви знаєте точний час і це банківська таємниця, тому я не вірю вам, і вважаю що ви відкриваєте кредитний ліміт саме під виконавче провадження щоб одразу його заблокувати, і навіть якщо ви це робите з різницею у 10 хвилин всім все зрозуміло, молодці) Далі, ви пишете відверту неправду про те що я можу у будь який час його обнулити, після того як ви мені заблокували цей кредитний ліміт 200000 грн я звернувся у підтримку з вимогою негайно його обнулити, але вуаля ваш банк убрав кредитний ліміт але заблокована сума залишилась 66000 грн, і тепер це мій борг перед банком, і я ці кошти не брав, не просив, ви мене загнали в борг 66000 грн перед вашим банком при тому що на картці було 0,00 Тому ви пишете не правду, я не можу обнулити ваш кредитний ліміт. Арештовуючи кредитний ліміт який ви відкрили без згоди клієнта за хвилини до арешту рахунку ви дуже добре показали що ваш банк дуже небезпечний для малого бізнесу і для потенційних клієнтів, бо будь яку людину з балансом 0,00 ви можете у будь який час загнати в борги. І це жахливо. Для мене Абанк у чорному списку!!!

Курс валют в абанке

Курс валют в абанке

Главная / Банки Украины 🏦 / абанк 💰 / Отзывы о абанке 📝 / Абанк открывает кредитный лимит под исполнительное производство