Повернення коштів від шахрайства. Позитивний досвід.

Vlada23 1 сентября 2024, 16:28
Замовила потрібний мені товар через групу у інтернеті. Оплатила на перед. Відправник надав картку, А банку для оплати. Але, нажаль, виявився шахраєм. У групі мені порекомендували звернутися зі скаргою до банку на ці дії. Без будь якої надії на повернення коштів я звернулась онлайн до, А банку зі скаргою на шахрайство з боку користувача їх банка. Щоб зафіксували. Це було 23 серпня 2024 року. І ось, сьогодні, 1 вересня, мені подзвонили с банку за номером ‪+380 56 796 4377‬ і сказали, що можуть мені повернути гроші. Це було приємне здивування. Виконавши дії, які мені назвали я чекаю повернення грошей на мою карту.
Якщо гроші дійсно повернуться, то дуже дякую, А Банку за реагування на такі проблеми і, головне, їх вирішення!
Удачі вам і побільше вдячних клієнтів. Дякую!
абанк
Підтримка àбанку 1 сентября 2024, 17:31
Добрий день! Дякуємо, що виділили час, щоб оцінити роботу нашого сервісу. Ми завжди робимо все, що залежить від нас для розв'язання Ваших питань. Сподіваємось, Вам вдасться отримати повернення коштів якомога раніше.

Загалом банк наполегливо не радить здійснювати передплати на перевірених ресурсах для уникнення схожих ситуацій 🍏

1 сентября 2024, 21:07
Старая, старая сказка. Обязательно после отзывов с 1 звездой появится отзыв о возврате денег по мошенничеству. А в других отзывах о мошенничествах банк почему-то в полицию посылает?!!! Накрутка отзывов. Ограничьте наконец этот банк в рейтинге
2 сентября 2024, 16:13
Мені дійсно повернули гроші! Я точно не накрутка) Якщо у вас негативний досвід, то це не значить що він у всіх такий. Доречі, я не є кліентом АБанку.
2 сентября 2024, 16:11
Сьогодні гроші дійсно надійшли на мій рахунок!) Дякую АБанк!
2 сентября 2024, 18:46
А теперь по пунктам 1. В полицию никто не обращался 2. Вы пожаловались в банк 3. Банк вопреки нормам закона не отправил вас в полицию писать заявление 4. Неизвестно откуда у вас пополнение на карте (если оно конечно было) 5. Действия банка в данном случае должны рассматривать правоохранительные органы- т.к. банк не относится ни к судебной, ни к исполнительной системе + ваш банк может ограничить вашу карту, если поступит жалоба

Курс валют в абанке

EUR 45 45.9
USD 41 41.6

Курс валют в абанке

EUR 45 45.9
USD 41 41.6
Главная / Банки Украины 🏦 / абанк 💰 / Отзывы о абанке 📝 / Повернення коштів від шахрайства. Позитивний досвід.