За тиждень А-банк перетворився на якусь перепугану фінансову установу.

Микола Ященко 31 августа 2024, 13:17
Багато писати про свою ситуацію, це вже не так важно. Суть в тому що коли я вирішив що навіщо мені цей геморой та прийняв рішення про закриття рахунку, банк мені присилає листа що «з ініціативи банку мої рахунку будуть закрити», тільки ініціатива була МОЯ, а не банку. На питання чому банк перекручує все на оборот? відповіді не отримав.
Вся процедура закриття рахунків зі слів служби підтримки становить 7 днів, тиждень сплив > результата немає.
Так от питання тут задаю банку, чому банк мою ініціативу по закриттю рахунків, взяв на себе? повторюю>що ініціював розривання стосунків з банком Я, а не банк.
абанк
Підтримка àбанку 31 августа 2024, 17:25
Хочемо пояснити ситуацію та надати більш детальну інформацію.

Відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», банк зобов’язаний проводити аналіз фінансових операцій, що проводяться клієнтом.

За результатами даного аналізу може бути прийнято рішення про розрив ділових відносин.
Дійсно, відповідно до внутрішньої процедури банком запитується заява на переказ залишків коштів на рахунок іншого банку з подальшим закриттям рахунків в Абанку.

На жаль, подальше обслуговування в такому випадку неможливе. Бачимо, що Ваше питання наразі є вирішеним

Микола Ященко
Микола Ященко
31 августа 2024, 17:36
Ви знову не чуєте моє питання,гроші грошима,да,після мого коментарю гроші ви мені перерахували. Спробую щє раз запитати: Увага питання! Чому банк бере на себе ту дію, а саме «розірвання зі мною стосунків фінансових» коли Я був ініциатором розірвання цих стосунків,я звернувся до чату підтримки та наголосив що «не хочу більше ніяких фінансових відносин з вашим банком», не Банк цю процедуру ініціював, а я як клієнт«. До чого я веду,у подальшому кожен інший банк буде бачити ваше формулювання з приводу того що «я такий поганий,що А-банк розірвав зі мною фінансові відносини». Щє раз наголошую що не А-банк зі мною розірвав стосунки, а я як клієнт банку ініціював цей процес». Питання вирішено на 50%,дайте відповідь на моє питання.
31 августа 2024, 19:44
Скорее всего у банка после штрафа нормативы горят по выявлению отмывания денег. Вот и стараются таким образом сделать план. Только репутацию банка после такого количества отказов не восстановить. А если вспомнить пункт с 30 процентами, то вообще закрывать его надо
Mozart
Mozart
31 августа 2024, 21:48
Абанк решил спилить сук, на котором он сидит… Волна уже пошла, пусть не удивляются, когда с понедельника клиенты начнут массово закрывать карты и забирать депозиты.
1 сентября 2024, 8:52
Он уже давно этот сук пилил — когда пункт с 30 процентной комиссией придумал и ввел в договор. Этот пункт оказался дороже репутации

Курс валют в абанке

EUR 45 45.9
USD 41 41.6

Курс валют в абанке

EUR 45 45.9
USD 41 41.6
Главная / Банки Украины 🏦 / абанк 💰 / Отзывы о абанке 📝 / За тиждень А-банк перетворився на якусь перепугану фінансову установу.