Не зрозуміле обмеження банку

Дима Титаренко 20 августа 2024, 0:23
Мені заблокували картку Монобанк через підозрілі перекази. Після цього мені дали можливість вивести гроші. Я чекав три дні, і ці кошти були перераховані на картку А-банк, яка зареєстрована на моє ім'я. Це було проханням Монобанку, а платіж здійснювався через IBAN. Як тільки гроші надійшли на рахунок, А-банк одразу заблокував і цю картку. Я надав докази у вигляді скріншоту, оскільки Монобанк відмовляється надавати мені документ про розірвання відносин. Я передав цей скріншот в А-банк, і мене поставили в чергу на розгляд. Однак я не можу чекати довго, оскільки ці гроші мені терміново потрібні для вирішення життєвих проблем.
Абанк
Підтримка Абанку 20 августа 2024, 10:52

Обов'язок Банку здійснювати аналіз фінансових операцій клієнтів, з метою виявлення фінансових операцій, що не відповідають фінансовому стану або змісту діяльності (ст. 7, 11 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів...»).

Банком прийнято рішення розірвати з Вами ділові відносини з Вами. Відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11., зазначено право Банку припинити договір в односторонньому порядку: https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/main/view-content-261/?lang=uk.

Це рішення є остаточним та перегляду не підлягає.

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
20 августа 2024, 8:43
Обычное дело, моно информацией поделился с партнёром с пометкой ст. 15 небось. Готовься к такому же действию и со стороны акцента
natashaGra
natashaGra
20 августа 2024, 10:07
Могут ещё жалобу придумать, и попытаться 30 процентов отобрать
Дима Титаренко
Дима Титаренко
29 августа 2024, 11:56
Абанк не повертає кошти На жаль, змушений поділитися вкрай негативним досвідом взаємодії з А-Банком. Нещодавно мій рахунок в іншому банку був заблокований, і я перевів кошти на рахунок в А-Банку, сподіваючись на надійність та оперативність. Проте ситуація тільки погіршилася.Одразу після переведення коштів мій рахунок в А-Банку також було заблоковано. Кошти, які я відправив у цей банк, виявилися замороженими, і я не можу отримати до них доступ. Я звернувся до служби підтримки, але мене направили до нескінченної черги, яка, судячи з усього, взагалі не рухається.Кожного разу, коли я звертаюся до підтримки, мені обіцяють розібратися в ситуації, але жодного прогресу не відбувається. У відповідь на мої запити я чую лише порожні обіцянки та вимоги чекати, але скільки часу знадобиться на вирішення питання, ніхто не уточнює. За весь цей час, що я залишаюся без своїх коштів, я вже зазнав значних збитків.Мені здається, що банк просто не зацікавлений у допомозі своїм клієнтам і явно не виконує своїх зобов’язань. Подібне ставлення до клієнтів є неприпустимим, особливо коли мова йде про фінансові кошти, які для багатьох людей є критично важливими.Дуже прошу керівництво банку звернути увагу на мою проблему та допомогти розблокувати мої кошти у найкоротший термін! Ситуація абсурдна та вкрай неприємна, сподіваюся на оперативне та справедливе вирішення питання.

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Не зрозуміле обмеження банку