Банк ніяк не захищає Вас від крадіжок коштів з рахунків

Nikita25 19 августа 2024, 13:02
17 серпня близько другої години ночі отримав сповіщення від А-банку, щодо здійсненої операції на сайті https://www.fragrancenet.com/ на суму 581.33грн., яку я не здійснював. Через хвилину мою картку підв'язали до сервісу «crunchyroll», відбулось списання і повернення 1 доллару, але мене для цього ніяких підтверджень не приходило. Ще через 2 хвилини намагались оформити підписку на цьому ж сервівсі на 50 доларів, але дякувати, що спрацював інтернет ліміт.

Подивившись у деталях операцій, я побачив, що їх здійснили з віртуальної картки «Вигода», якою я користувався всього 1 раз у Епіцентрі. Припустимо, що ці сервіси не потребують підтвердження для здійснення операцій, але звідки шахраї дістали повний номер картки, строк дії та свв код, якщо карткою не користувався і її фізично не уснує?

Замість якоїсь компптентної допомоги я отримав стандартну відповідь, що не можна передавати дані картки, пін код та паролі. Я більше 10 років працюю у банківській сфері і знаю методи роботи шахраїв, але мені не поступало ніяких дзвінків і дані картки я ніде не використовував. Тому мені дуже цікаво отримати відповідь, як саме було списані кошти і звідки інформація?
Добре, що спрацював ліміт інакше хтось би спустив весь мій кредитний ліміт, а платити довелося би мені.
Абанк
Підтримка Абанку 19 августа 2024, 14:32

Ми перевірили інформацію щодо описаної ситуації. В момент звернення до служби підтримки одразу було зафіксовано заявку по шахрайству. Та прийнято міри для уникнення повторних списань.

Ми вже подали заявку на оскарження через Міжнародну платіжну систему. Наші фахівці працюють над тим, щоб з'ясувати, як могли відбутись несанкціоновані операції. Водночас ми продовжуємо вдосконалювати наші системи захисту для запобігання подібним ситуаціям.

За результатами розгляду звернення щодо повернення коштів ми обов'язково Вас проінформуємо.

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
19 августа 2024, 14:14
Выгода привязана к зелёной, счёт один. Скорее всего именно с её утечка
Nikita25
Nikita25
20 августа 2024, 9:25
Якщо перейти у деталі операції, то чітко видно картку з якої було списання, і це не зелена

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Банк ніяк не захищає Вас від крадіжок коштів з рахунків