Замість допомоги з єОселею банк створив додаткові фінансові труднощі

deviljindante 11 августа 2024, 12:07
Я давно користуюсь послугами банку (кредитний ліміт, дебетова картка, депозити, купівля валюти), і зараз активно використовую «Оплату частинами», поки діє літня акція. Усі зобов’язання виконую вчасно, прострочок не маю.

Нещодавно вирішив дізнатися більше про програму єОселя і подав заявку через Дію, надав усі необхідні документи та спілкувався з менеджером обраного банку. Він порекомендував для збільшення суми кредиту (з 1,2 млн до 2,8 млн грн) зменшити загальну кількість встановлених кредитних лімітів на 300 тис. грн.

Почав діяти за порадою: зменшив ліміти в інших банках і, нарешті, дійшла черга до А-Банку. У цьому банку немає можливості окремо зменшити ліміти на «Оплату частинами» та погоджений кредит готівкою, тому я самостійно знизив кредитний ліміт до 50 тис. грн і 08.08.2024 подав заявку на гарячу лінію щодо зменшення решти лімітів до нуля. Чітко зазначив, що кредитний ліміт я зменшив сам і його не чіпати, причина — розгляд заявки на іпотеку.

Заявку виконали 11.08.2024, і тут почались проблеми: всі ліміти зникли, кредитний ліміт обмежили поточною заборгованістю, яку тепер маю погасити до 17.08.2024 замість 31.08.2024. При цьому збільшити ліміт самостійно я вже не можу — банк повідомив, що ліміт знижено і розрахунки за рахунок кредитного ліміту тепер заборонені через порушення умов.

Звернувся знову на гарячу лінію, де повторили те саме, що вже було написано в додатку. Я пояснив ситуацію, наголосив, що просив зменшити лише інші ліміти. Мені повідомили, що система автоматично прийняла таке рішення, і тепер потрібно чекати повідомлення від банку про можливість знову користуватись кредитним лімітом.

Що маю на виході: замість підвищення шансів на єОселю отримав збільшення кредитного навантаження на 24666,33 грн цього місяця, причому доведеться достроково, до 17.08.2024, внести 12516,29 грн. В той час, як мої доходи залишилися незмінними, банк лише додав мені проблем і незручностей у вигляді збільшення видатків в цьому місяці. Було б краще, якби мені порадили самостійно перерозподілити ліміти на «Оплату частинами» та розстрочки, тобто збільшити за їх рахунок кредитний ліміт, а потім вже окремо, в іншому меню додатку, зменшити розмір кредитного ліміту. Якби я знав, що так «виконають» мою заявку, я б її не залишав.

На жаль, при прийомі та виконанні заявки, ніхто не звернув увагу на важливість збереження мого кредитного ліміту на заданому рівні.
Абанк
Підтримка Абанку 11 августа 2024, 18:36

Дякуємо за відгук! Ваше звернення передано відповідальним фахівцям для більш детального аналізу, щоб з'ясувати причини зниження кредитного ліміту. За вирішенням ми зв'яжемось з Вами.

natashaGra
natashaGra
11 августа 2024, 13:02
Что вы хотите от такого банка? Отзывы ниже сплошь о блокировках и нервомотании с документами. У банка огромные трудности- недавно его оштрафовали. Менеджмент банка вообще непонятно где. Репутация банка никакая. Поддержки нормальной нет и вряд-ли будет
12 августа 2024, 10:14
Бачу що там блокування по фінмону, не можу казати за діло чи ні, частина заявок наче відмічена вирішеними (але сумно, що ло відгуку на мінфін інколи важко чогось добитись).
Просто у мене максимально типове використання, більшість зарахувань з моїх інших карт (а на ті з зарплатного проекту), маленька частина з продажу старих речей на олх. Ну і «співпало» з виконанням заявки по зменшенню кредитних лімітів.
Якщо банк оштрафували, то я розумію, що вони міняють роботу свого фінмону і поки можуть страждати звичайні користувачі.

До речі кредитний ліміт вже повернули, сподіваюсь працюють над забороною використовувати кредитні кошти (бо поки світиться що картка заблокована). Мені більше сумно, що підтримка, що скажімо так розбирається, сидить тут, а більшість з ким маєш справу на гарячій лінії це типові «читачи скриптів».
11 августа 2024, 14:26
А зачем досрочно погашать? Что значит порушення умов?
12 августа 2024, 9:42
«Порушення умов», може бути просто наслідком того що зробив «технічний відділ». А достроково треба погашати, бо зменшили кредитний ліміт до використаної суми (12520) та заборонили оплату з кредитного ліміту. У мене наступний платіж по «Оплата частинами» 17.08, виходить воно мало списатись з кредитного ліміту (а я мав до 31.08 внести 12516.26, а в кінці вересня вже ось цей останній платіж), а тепер заборона, значить треба по суті достроково погасити всю суму (бо платіж не спишеться). Це просто знущання! Тільки що оператори дзвонили жінці, пропонували готівку, вона раз відмовила, другий раз згадала цю ситуацію, поки не рявкнула то йшли по скрипту і ігнорували все що вона каже…
12 августа 2024, 13:07
Открываешь желтую карту и оплачиваешь вручную с жёлтой и при этом без процентов за использование кредитных средств. Кидаешь просто минимальный платёж на жёлтую, а с жёлтой оплачиваешь все свои обязательства
12 августа 2024, 13:12
И ещё, если денег на карте нет, карта просто в овердрафт уходит. Естественно с последствиями, но они и так к тебе применены (использование кредитной карты и в добавок просто лимит не будут повышать и для тебя зеленная будет дебетовой и возможно жёлтая будет с ограничениями на оплату, только погашение долга будет доступно) и то, если этот минус не вернуть за месяц (то есть до второго списания)
13 августа 2024, 23:12
Так обмежено ж ліміт, на жовтій ліміту теж не буде. Щось вони мудрять, то повернулось 50000, перевірив в кафе, все ок, сьогодні заходжу, а воно знову обмежилось використаним… Ото обнулили ліміти звичайно.
13 августа 2024, 23:18
А его там и не должно быть (на желтой). А вообще не заморачивайся карта будет просто в овердрафт уходить (сверх лимита) и не важно есть лимит или нет.
12 августа 2024, 9:44
А тут вони відповіли, що звернення «передано фахівцям», і паралельно відхилили заявку😺 Просто сміх та гріх.
12 августа 2024, 10:00
Ремарка, це мінфін відхилив, дивно😬
Консультант порталу «Мінфін»
Консультант порталу «Мінфін»
12 августа 2024, 11:02
Відповіли вам в приватні повідомлення

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Замість допомоги з єОселею банк створив додаткові фінансові труднощі