Н Е Повернення КОШТІВ (моїх же коштів)

Nazar Prok 7 августа 2024, 18:09
31.07.24 мені надав АБАНК заяву щоб я її заповнив на повернення коштів. Термін очікування на повернення коштів 3 дні. Наразі 07.08.24 мені кошти мої не повернули, заявкою не займались тому що зайняті. Безпідставно не повертають кошти. Верніть мої кошти у розмірі 6200 грн
Абанк
Підтримка Абанку 10 августа 2024, 18:25

Обов'язок Банку здійснювати аналіз фінансових операцій клієнтів, з метою виявлення фінансових операцій, що не відповідають фінансовому стану або змісту діяльності (ст. 7, 11 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів...»).

Наразі Ваше питання вирішене. Перепрошуємо за збільшений термін розгляду.

7 августа 2024, 19:05
І відмітку що проблема вирішена не зміниться доки Не повернуться МОЇ кошти з незаконно заблокованого рахунку
8 августа 2024, 18:00
На моє повідомлення навіть Банк не знає що відповісти. На повідомлення пізніше відправлені відповіли, а моє очікує)
9 августа 2024, 14:38
09.08.2024 14−35 година Знову декілька дзвінків до банку Декілька листів Із старого: в банку дуже багато роботи, вони зайняті, в стою в віртуальній черзі, очікуйте, колись Вам повернуть кошти, можливо коли курс долара в Україні будет 80−90 гривень за долар Із нового: нуль. Порушують усі строки. Порушують конституції України. Банку все одно що там з твоїми коштами, потрібні вам ваші кошти або ані. По***й
9 августа 2024, 23:02
09.08.2024 23−01 година Мій щоденник з спілкуванням з банком) Гроші не повернуті Зворотнього звʼязку не має Але, банк вирішив написати мені листа на електронну пошту, що моє звернення щодо повернення коштів розглядатимуть протягом однієї доби) Очікуємо далі
10 августа 2024, 10:13
10.08.24 10−11 година Продовжую вести свій щоденник щодо ігнорування банком повернення викрадених їми коштів Зранку на пошту меня нідіслали лист, в якому вказано що заявка перебуває на розгляді у спеціаліста. Звучить лист краще ніж саме очікування. Тому на сьогодні гроші не повернуті, та продовжують незаконно утримуватись банком Далі буде

Курс валют в Абанке

EUR 45 45.8

Курс валют в Абанке

EUR 45 45.8
Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Н Е Повернення КОШТІВ (моїх же коштів)